Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 IMEI Repair Without Box & Dongle (Box ve Dongle Olmadan)

Yazdır

Boran Mavi

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2019
22
0
1
44
yada yazılım attınızmı hiç​
Atmazmıyım komple sıfırladım fastboot rom kurdum denedim 3 kez, Eu rom atıp denedim ilk mirom kurup denemiştim bu arada baya katkısı oldu bana bu cihazın yazılım öğretti ucundan azıcık ama başarısızlıkla sonuçlandı malesef.

Boran Mavi

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2019
22
0
1
44
işlemleri yeniden yapsanız
cihaza global rom yükleyin
enson​
Herşeye baştan başladım miui 10 u miflashla kurdum clint all işaretledimrom kuruldu twrp rot ve sırayla kurdum ama birde baktımki twrpde açılmıyor bir türlü usb hata ayıklamaya baktığımda bootloader tiki kapalı görünüyor oysa flashlarken çok dikkat ettim ama okadar sıfırlamadan cihaz perişan oldu sanırım böyle devam etmeye karar verdim bootloader tikini açtım ama başvuruda bulunmadan hesap eklemeden tekrar twrp kurdum açıldı ve sildim efs dosyalarını kontrol ettim silinen imeiyi ve tekrar twrp den wipe data yaptım cihaz açılınca qpst den qcn yükledim şuan dört dörtlük aktif şimdiki sorum güncellersersem başa dönermiyim onuda denedim twrp de kalıyor global rom yüklenmiyor ne önerirsiniz arkadaşlar.En son miui 11 global fastboot romu flashlasam sıkıntı olurmu.

Son düzenleme:

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Herşeye baştan başladım miui 10 u miflashla kurdum clint all işaretledimrom kuruldu twrp rot ve sırayla kurdum ama birde baktımki twrpde açılmıyor bir türlü usb hata ayıklamaya baktığımda bootloader tiki kapalı görünüyor oysa flashlarken çok dikkat ettim ama okadar sıfırlamadan cihaz perişan oldu sanırım böyle devam etmeye karar verdim bootloader tikini açtım ama başvuruda bulunmadan hesap eklemeden tekrar twrp kurdum açıldı ve sildim efs dosyalarını kontrol ettim silinen imeiyi ve tekrar twrp den wipe data yaptım cihaz açılınca qpst den qcn yükledim şuan dört dörtlük aktif şimdiki sorum güncellersersem başa dönermiyim onuda denedim twrp de kalıyor global rom yüklenmiyor ne önerirsiniz arkadaşlar.
global romu miflash tool den atacan​

Poseidon45

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2020
7
1
3
34
İmei repair işlemini kendim yaptım başlarda sorun yoktu sonradan şebeke arada gidip geliyor ve 3g veya 4.5g çalışmıyor. Telefon sürekli E modunda yani internete şebekeden kullanmak imkansız. İnternette yaptığım araştırmaya göre qcn dosyaları bazıları hatalıymış. Bu sorunu çözebilmek için box gerekiyor yani tekrardan imei repair yapmak gerekiyor. Yardımcı olabilecek varmı?

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
kusura bakmayın ama telefon yazılımı biraz ustalık gerektiren iş
biz bile elimizde box lar olmasına ramen günlerce uğraşabiliyoruz
önce işlemleri sırası ile düzgün yapmak gerek

Boran Mavi

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2019
22
0
1
44
bazı modellerde 11.. sıkıntı olabiliyor
mi 10.. yazılımı denermisiniz​
Evet Miui 10 da sıkıntısız çalışıyor güncelleyince pert oluyor, kullandığımız qcn ler miui 10 cihazlardanmı alınma acaba burdamı hata yapıyoruz. Box ile uzaktan bağlantı oluyormu arkadaşlar, cahilliğimden soruyorum :).

Moderatör tarafında düzenlendi:

mahoaga123

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2018
15
0
1
54
Cihazdaki imeileri sildim derken neden böyle birşey yaptınız?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi