Xiaomi Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidi Kapalı

Yazdır

sametozdm_

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2020
1
0
1
27
Note 8 Pro kullanıyorum.her iki imei kaydım da gitti bootloader kilidim kapalı kalmış. Telefoncular 250 TL istedi Daha farklı yolu yokmu.

İsaaa

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2020
1
0
1
30
Bende de Xiaomi mı 9 t var her iki simde kapandı kilidi açmak için hücresel veriye bağlanmamı istiyor bunu nasıl halledebilirim

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Bende de Xiaomi mı 9 t var her iki simde kapandı kilidi açmak için hücresel veriye bağlanmamı istiyor bunu nasıl halledebilirim
Elinizde hangi tollar var ustacim baya zahmetli bir işlem geçen hafta birtane yaptım ve teslim ettim ama grim uzerindeki adminlerimiz yardımcı olacaklardır size

memett

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
3
0
1
34
Selamun aleykum bir sorum olacak suan elimde redmi note 8 var ve ime kapanmis durumda ayni sekilde de mi hesabini bilmedigim icin bootloader acik degil ve ime atamiyorum telefoncular cok fazla para istiyor konu hakkinda yardimci olur musunuz cok magdur durumdayim

bace992

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2019
12
0
1
43
Selamun aleykum bir sorum olacak suan elimde redmi note 8 var ve ime kapanmis durumda ayni sekilde de mi hesabini bilmedigim icin bootloader acik degil ve ime atamiyorum telefoncular cok fazla para istiyor konu hakkinda yardimci olur musunuz cok magdur durumdayim

umt tool yapabilirsin edl moda

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
as hocam elınızde hangı tollar var chimera ve umt ıle olması lazım

memett

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
3
0
1
34
Mi hesabi var fakat mobil veri olmadigi icin mi kilitdini acamiyorum

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Mi9t ye umt ile eng yüklenip imeil işlemi yapılıp geri global Roma dönmeniz lazim arka kapak sökülerek edl modda olması lazım

ferhataslan

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 May 2018
7
0
1
32
edevletten imei süresi için eksra süre alma diye bir yazı okumuştum bir araştırın isterseniz imei kullanım süresi uzatma diye