Xiaomi Redmi Note 8 Pro Brick

slowles

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2020
1
0
1
28
s.a telefonum sürekli recovery moda atıyor telefon BL kapalı çin model ve imeil atılmış bunu nasıl ayağa kaldırabiliriz herkese sordum telefon çöp olmuş dediler sizce de öyle mi çözümü varsa nedir

telliogullarI

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eyl 2020
1
0
1
30
@Soulfly s.a Hocam benim cihazda bl kapalı global yüklendi sürekli recoveryde kalıyor, çin model imei atılmadı. önce çin rom attı telefoncu yetkili hesap ile sonra dedi ben türkçe yapacağm globali kast etti bende dedimki kilit kapalı falan, adam unutmuş ve global yüklemiş sonra bu hale geldi düzeltebilir misin uzaktan. Geri dönüş yaparsan sevinirim teşekkürler

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
@Soulfly s.a Hocam benim cihazda bl kapalı global yüklendi sürekli recoveryde kalıyor, çin model imei atılmadı. önce çin rom attı telefoncu yetkili hesap ile sonra dedi ben türkçe yapacağm globali kast etti bende dedimki kilit kapalı falan, adam unutmuş ve global yüklemiş sonra bu hale geldi düzeltebilir misin uzaktan. Geri dönüş yaparsan sevinirim teşekkürler
Cihazınız bootloader kilidi daha önce siz mi açtınız yoksa açık mıydı?

zaferbas00

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eyl 2020
2
0
1
31
Cihaz sadece çin yazılımda çalışır.
hocam note 8 pro Çin modeli cihazımın imei değiştirilmişti, global rom yüklerken bilmeden bootloader kilidini kapattım ve rom yüklenmedi. Cihazın hiçbir yedeği vs yok bende. Şuan çin romu ile telefonu yeniden açtım. Bootloader kilidini açmanın veya global rom yüklemenin yolu var mı? yetkili mi hesabı ile bootloader açılabiliyor mu?

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
hocam note 8 pro Çin modeli cihazımın imei değiştirilmişti, global rom yüklerken bilmeden bootloader kilidini kapattım ve rom yüklenmedi. Cihazın hiçbir yedeği vs yok bende. Şuan çin romu ile telefonu yeniden açtım. Bootloader kilidini açmanın veya global rom yüklemenin yolu var mı? yetkili mi hesabı ile bootloader açılabiliyor mu?
gecmıs olsun ustat ama zor nv data yedeklerınız varsa bır ıhtımal

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
yedeğim yok çünkü imei değişimini telefoncu yapmıştı, bende acemice rom atmaya çalıştım. bazıları bl kilidinin yetkili mi hesabı ile açılabileceğini söylüyor.
bl acabılmenız ıcın o yedeklerın olması lazım cıhaz gerı kendı orjınal ımelıne gecmesı lazımkı yapılabılsın