Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

hoppalax

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2020
1
0
1
42
arkadaşlar merhaba benimde bir redmi note 8 prom var 128 gb daha evvel rom atarken yanlışlıkla clean and lock u işaretledim ve brick oldu yetkili hesap sahibi bir arkadaş açabildi ancak şimdide çin romunda kaldı cihaz hesap üzerinden mi unlock için kayıt yapayım diyorum request parameter error hatası alıyorum bl kilidini tekrar açabilme ihtimalimiz yokmu acaba yoksa telefon çöp olana kadar çin romunda mı kalacağız yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

ellaham

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eyl 2019
4
0
1
42
Arkadaşlar aynı sorun bendede var fastboot mode yok cihazda sadece beyaz ışık yanıyoru bilgisayara bagladıgımda 3-5 saniye sonra tekrar gidiyor. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı?

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
öncelikle sakin ol ekrandaki resimdeki gibi dosyaları seç diğer konuda dosya mevcut kapalı birşekilde şarjı dolu olduğundan emin bi şekilde bağla bırak driverler yüklü bootloader açık ise kurtarırsın çok kolay

shadowman

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2019
11
1
3
37
arkadaşlar bugün aynı şekil sarj ışığında kalan cihaz geldi cihaz hiç bir şekilde açılmıyor sadece bildirim ışığı yanıyor. sp tool ile naptıysam olmadı devamlı hata veriyor. 2 sn mtk port görüp tekrar kabloyu çıkarmışım gibi gidiyor çözümü hakkında yardımcı olacak varmı

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
arkadaşlar bugün aynı şekil sarj ışığında kalan cihaz geldi cihaz hiç bir şekilde açılmıyor sadece bildirim ışığı yanıyor. sp tool ile naptıysam olmadı devamlı hata veriyor. 2 sn mtk port görüp tekrar kabloyu çıkarmışım gibi gidiyor çözümü hakkında yardımcı olacak varmı
hayırlı aksamlar ustam cıhazın bl acıkmı oncelıkle nasıl bu hale geldıgı konusunda bır bılgınız varmı?

bozdag

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Kas 2019
20
5
3
50
Arkadaşlar aynı sorun bendede var fastboot mode yok cihazda sadece beyaz ışık yanıyoru bilgisayara bagladıgımda 3-5 saniye sonra tekrar gidiyor.