Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

Yazdır

metahor

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eki 2018
4
0
1
25
sa arkadaslar benim de sorun aynı twrp yüklerken çöktü rom yuklerken hata yaptım flash all and look ka bastım ve bootloadedr kilitlendi ne yapabilirm

metahor

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eki 2018
4
0
1
25
@xberatx12121212, hocam saol uzaktan bağlandın yanlış rom yükledim cin yerine global rom yüklemişim bl kapanmış berat hocamız yardım etti yetkili hesap ile gerekenleri yükledi sp flash toll ile kurulumu yaptı
TEŞEKKKÜRLER

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
forum yöneticileri izin verirse teamviewer id şifre verin yardımcı olmaya çalışayım

pitbull1212

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2022
1
0
1
21
hocam yardım edebilecek misiniz ne yapıcağımı bilmiyorum cihazı yeni almıştım modem dosyalarını yükledim sonra kamera da farklı hatalar çıktı ben de bir kaç driver dosyasını flashladım ve cihaz gitti fastboota girmiyor,recovery girmiyor,ekran simsiyah,ama güç tuşuna uzun süre basınca cihaz usb bağlantısını com10 olarak görüyor mi flashta görüyor fakat fastboota girmediği için rom atılmıyor cihaz redmi note 10 pro max

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
hocam yardım edebilecek misiniz ne yapıcağımı bilmiyorum cihazı yeni almıştım modem dosyalarını yükledim sonra kamera da farklı hatalar çıktı ben de bir kaç driver dosyasını flashladım ve cihaz gitti fastboota girmiyor,recovery girmiyor,ekran simsiyah,ama güç tuşuna uzun süre basınca cihaz usb bağlantısını com10 olarak görüyor mi flashta görüyor fakat fastboota girmediği için rom atılmıyor cihaz redmi note 10 pro max
Cihazınız için konu açarsanız size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.
Bu konu dışı!