Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

arasa11

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
9
0
1
24
Hocam konu hayla geçerli mi ve Driver konusunda sıkıntı yaşıyorum link varsa atabilir misiniz ?

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
Repair için ENG Rom -> Imei Tamir -> Wifi Mac Sabitleme -> 12.0.7 Global rom yükleme işlem sırasında herhangibir sorun çıkmıyor.
12.0.7 sürümünde ENG Romda iken mac sabitleme yapılırsa NVRAM hatası ile karşılaşılmıyor. İşlem sırasını bu şekilde yaparsanız başınız ağrımaz.
Teşekkürler, iyi çalışmalar herkese

ferid145632

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2019
7
1
3
31
Repair için ENG Rom -> Imei Tamir -> Wifi Mac Sabitleme -> 12.0.7 Global rom yükleme işlem sırasında herhangibir sorun çıkmıyor.
12.0.7 sürümünde ENG Romda iken mac sabitleme yapılırsa NVRAM hatası ile karşılaşılmıyor. İşlem sırasını bu şekilde yaparsanız başınız ağrımaz.
Teşekkürler, iyi çalışmalar herkese
hocam bende her seyi dogru duzgun yapiyorum ama sebeke alamiyorum, dual sim yapiyorum. direnc ile .ama once yapmisim ,son iki adet geldi uğraşıyorum kac gundu biri 64 gb, biri 128gb.
eng rom, erase nvram nvdata, direnc, repair imei, global rom ama sebeke yok

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
hocam bende her seyi dogru duzgun yapiyorum ama sebeke alamiyorum, dual sim yapiyorum. direnc ile .ama once yapmisim ,son iki adet geldi uğraşıyorum kac gundu biri 64 gb, biri 128gb.
eng rom, erase nvram nvdata, direnc, repair imei, global rom ama sebeke yok
dilerseniz beraber bakalım cihaza hocam

harisbey23

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 May 2021
11
0
1
30
hocalarım merhaba, Geçenlerde suriyeli bir telefoncu Not 8 pro ya çift imeil i yazılım ile ata bildiklerini söyledi çok araştırdım bulamadım konu hakkında bilgisi olan varmı

patientx

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ara 2019
1
0
1
42
İmei repair e kadar herseyi yaptım ardından orjinal rom yukleme kısmında kaldım cunku ilk sayfada verilen linklerde 2 tane rom linki var birisi 9.0 olan ve tek dosya halinde olan rom oteki de eng firmware -2gb civarı olan- eng firmware i ilk asamada kullandım, şimdi video da orjinal rom diye yuklenilen 5 gb kusur ve arsivden cıkarılmıs halde gozukuyor. Bu rom nerede ?

7 zip ile acınca icindeki arsivi de gördüm su anda kuruyorum. Sorun yok gibi.

Son düzenleme:

harisbey23

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 May 2021
11
0
1
30
elinzde cihaz varsa team atın beraber yapalım yapabilmek için umt gerekiyor çünkü
hocam elimde cihazım var dijital ortam dosyaları office belgeri var önemli vb de yedek almam lazım genilş bir zamanda.acaba bana özet anlata bilirseniz ben okuyup geniş bir vakit de yapayım.

hajan

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Tem 2021
2
0
1
30
get kernel port %21 de takılıyorum sürekli çözüm bilen var mı?