Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

sencered

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2020
1
0
1
42
Maui meta proğramında Get Kernel Port hatası veriyor, defalarca denedim işlemi sıfırdan aldım, farklı usb girişlerinde de denedim ama bir türlü çözüm bulamadım. Bu konu hakkındaki bütün msj ları okudum ama kimseden net bir çözüm göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

com_angel

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
19 Ocak 2017
14
3
3
39
Maui meta proğramında Get Kernel Port hatası veriyor, defalarca denedim işlemi sıfırdan aldım, farklı usb girişlerinde de denedim ama bir türlü çözüm bulamadım. Bu konu hakkındaki bütün msj ları okudum ama kimseden net bir çözüm göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

ekran resmi paylaşabilir misiniz nasıl bir sorun veriyor görmemiz açısından

fdfgdfs

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ağu 2020
5
0
1
34
ACİL DESTEKK
Üstadım mauil meta ile bağlandıktan sonra imei dovnload a tıklayınca please load database first hatası alıyorum

yeni_raki

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Eki 2020
1
0
1
44
Çok güzel anlatım, çok işime yaradı, Allh razı olsun, elinize emeğinize sağlık

mhmtkfdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2017
3
0
1
32
Arkadaşlar buradan dosyaları indirip telefona kurmaya kalkmayın telefon brick olur, dosyalar oynanmış, orjinal eng rom dosya boyutu 806 mb.. Cihaz unlock ise yetkili hesap olmadan mi flash pro üzerinden sp flash ile stock rom yükleyerek ayaklandırabilirsiniz cihazı.

dragi

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Kas 2020
2
0
1
58
bl kiliti açık mı diye sormuşsunuz , bl kilitinin açık olup olmadığı nerden anlaşılır