Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Sonrası Farklı Romlarda SIM Görmeme Problemi

MANLiKEMAN

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2019
4
0
1
34
Herkese merhaba,
Redmi Note 8 Pro Hindistan imei onarımı yapılmış cihazda Hindistan rom'u haricinde, diğer Global veya singapur romlarında sim kartı görmüyor.
Bu durum normal midir?

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
kardeşim üstte sim yuvası var hindistan versiyonunda ilk sefer bende aldanmıştım. global yukle begoniain yerine begonia yukle oluyor

MANLiKEMAN

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2019
4
0
1
34
kardeşim üstte sim yuvası var hindistan versiyonunda ilk sefer bende aldanmıştım. global yukle begoniain yerine begonia yukle oluyor
Yanlış anladınız herhalde. Simi, Sim 2 yuvasına takıyoruz zaten. Cihaz Hindistan versiyonu ve Hindistan romunda sim kartı görüyor. Ancak Global veya singapurda sim kartı görmüyor.

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
slm bu meta ile note 10 lite ime yazabilirmiyiz.
mtk platformu ise evet lakın nvdata nvram silinmesi gerek öncelikle fastboottan silinmiyor ya eng fw bekleyim partition korumalarını kaldırılmasını sağlayacaksınız yada patched download agent (DA) dosyası bulup frp siler gibi(çünkü download agent yetkili mi hesabı ister) iki bölümü sileceksiniz denemedim sadece söylüyorum eng fw olmadan meta moda girermi onu da bilmiyorum.

not: geri alamayacağınız hiçbir işlemi yapmayın

kadircik

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
15
0
1
44
mtk platformu ise evet lakın nvdata nvram silinmesi gerek öncelikle fastboottan silinmiyor ya eng fw bekleyim partition korumalarını kaldırılmasını sağlayacaksınız yada patched download agent (DA) dosyası bulup frp siler gibi(çünkü download agent yetkili mi hesabı ister) iki bölümü sileceksiniz denemedim sadece söylüyorum eng fw olmadan meta moda girermi onu da bilmiyorum.

not: geri alamayacağınız hiçbir işlemi yapmayın
teşekkürler..