Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro TWRP (İlk Burada)

Yazdır

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
twrp ile nasıl çökertiyorsunuz anlamadım kullanmayı bilmiyorsunuz galiba. neyse bunda düzgün çalışan root lazım ben bir twrp yükledim ama rootlayınca açmıyor sıfırlasam recoverye girmiyor

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
bana root lazım 11.0.6 için
herkese lazım usta
bilmiyorlar ondan çökertiyorlar diyorsunuz ya
çözün nasıl yapıldığını herkese gösterin bi usta olarak

bende çözemedim ayrıca root lamadan imei repair yapıyorum
çöküyor usta mtk olduğu içinmi bilemedim bence sizde denemeyin
bakın yukarıda siz de yapamamışsınız usta olduğunuz halde
başkaları da hazır TWRP atıyor çöküyor
bende çökertim
ama sen cihazı eski haline getirmen için eng rom yükle
işlem yapacaksan yap sonra global rom yükle cihaz açılır

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
herkese lazım usta
bilmiyorlar ondan çökertiyorlar diyorsunuz ya
çözün nasıl yapıldığını herkese gösterin bi usta olarak

bende çözemedim ayrıca root lamadan imei repair yapıyorum
çöküyor usta mtk olduğu içinmi bilemedim bence sizde denemeyin
bakın yukarıda siz de yapamamışsınız usta olduğunuz halde
başkaları da hazır TWRP atıyor çöküyor
bende çökertim
ama sen cihazı eski haline getirmen için eng rom yükle
işlem yapacaksan yap sonra global rom yükle cihaz açılır

alakasız ben cihazı susturmadım twrp yuklemekle hiçbir cihaz susmaz. bendeki sıkıntı bootloop. imei repair ile de alakalı bir durum yok root lazım sadece calışan bir root paylaşımda sadece recovery dosyası paylaşılmış hangi sürüm için olduğu yazmıyor. birçok kişi bootloopa düştükten sonra düzeltmeye çalışırken çökertiyor muhtemelen. şimdi burda ben mi hatalıyim hangi sürüme root etmek istediğimi yazmışım. ilk denemede twrpnin uyumsuz olduğunu anladım düzelttim bunu çoğu kişi yapamıyor. benim cihaz çökmedi eng rom vs de gerekmior nasıl okadar çökertebiliyorsunuz hala anlamış değilim bu arada. recovery.img ve boot.img system.img flasşlanması bile yeterli roottan sonra bootloop için.

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
alakasız ben cihazı susturmadım twrp yuklemekle hiçbir cihaz susmaz. bendeki sıkıntı bootloop. imei repair ile de alakalı bir durum yok root lazım sadece calışan bir root paylaşımda sadece recovery dosyası paylaşılmış hangi sürüm için olduğu yazmıyor. birçok kişi bootloopa düştükten sonra düzeltmeye çalışırken çökertiyor muhtemelen. şimdi burda ben mi hatalıyim hangi sürüme root etmek istediğimi yazmışım. ilk denemede twrpnin uyumsuz olduğunu anladım düzelttim bunu çoğu kişi yapamıyor. benim cihaz çökmedi eng rom vs de gerekmior nasıl okadar çökertebiliyorsunuz hala anlamış değilim bu arada. recovery.img ve boot.img system.img flasşlanması bile yeterli roottan sonra bootloop için.
ben size anlatamıyorum galiba
hazır tvrp dosyası var bununla yapınca direk
bootlop oluyor anladınızmı
cihazı fastboot moduna alıp bu TWRP yi yüklediğin gibi cihaz açılmıyor
bootlop a düşüyor

servlet

Üye
Yasaklı üye
10 Nis 2017
30
4
8
29
hocam farklı bir siteden bulup twrp yükledim çöktü zor zahmet kaldırdım ayağa
bunda çökermi

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
twrp ile çöktüyse stock recovery yüklersin wipe yaparsın düzelir ama öyle bir ihtimal yok twrp üzerinde yaptığın işlemle alakalıdır muhtemelen.

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
twrp resmi sitesi çoğu cihaza çıkarır ama sürüm güncellendikçe yenilemez onun yerine bazı gayriresmi twrp düzenlemelerini örneğin pitchblack veya orangefox gibi recoverylerin begonia cihazı için çıkardığı son twrp sürümlerine bak uyumlu cihaz bulamazsan twrpye uyan rom yükle sürüm düşür yani