Xiaomi Redmi Note 8 The System Has Been Destroyed Sorunu

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
daha önce yapabiliyorduk ustam şimdi güncellemeden dolayımı olmuyor
acaba başka güncel gelirse olma ihtimali varmı ? bi bilginiz ?
v1.4.0.1663 çok güzeldi hiçsıkıntı yaşamadım
daha sonra 1664 1665 bunları denemedim 1668 berbat 200 tl kredi gitti
olmuyorsa bölümü kapatsınlar niye kredi yiyorki
Genelde exe sürüm ile alakalı bir sorun değil. UFİ Sonucunda veri alınmadığı zaman öyle oluyor.
Bu sorunlar güncelleme ile düzeltecekler.

karakutu

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2020
2
0
1
24
cihazınızı fastboot moda alın
miflash tool den clean all i seçin
global rom yükleyin

HOCAM BEN Bootloader KİLİDİNİ AÇAMIYORUM TELEFONUM Redmi Note 7 the system has been destroyed HATASI ALDIĞIMDAN DOLAYI AÇARKEN SADECE FASTBOOTLA İŞLEM YAPABİLİYORUM ARAŞTIRMALARIMA GÖRE ROM YÜKLEMEM GEREKİYORMUŞ BAŞKA HANGİ YOLLARLA ROM ATABİLİRİM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM Bootloader AÇAMAMA SEBEBİM miflash_unlock.exe te %99 da kalıyor Başka Türlü ROM atabilirmiyim....
Mi Flash Tool Programında "Flash xbl error" Hatası Alıyorum Bana Bir Çare Bulurmusunuz... Ne Yapmam Gerek

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
HOCAM BEN Bootloader KİLİDİNİ AÇAMIYORUM TELEFONUM Redmi Note 7 the system has been destroyed HATASI ALDIĞIMDAN DOLAYI AÇARKEN SADECE FASTBOOTLA İŞLEM YAPABİLİYORUM ARAŞTIRMALARIMA GÖRE ROM YÜKLEMEM GEREKİYORMUŞ BAŞKA HANGİ YOLLARLA ROM ATABİLİRİM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM Bootloader AÇAMAMA SEBEBİM miflash_unlock.exe te %99 da kalıyor Başka Türlü ROM atabilirmiyim....
Mi Flash Tool Programında "Flash xbl error" Hatası Alıyorum Bana Bir Çare Bulurmusunuz... Ne Yapmam Gerek
Bu konu Note 8 için sizin cihaz ise Note 7 zaten forumada konu aç mısınız.

sdrsnr

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ağu 2020
2
0
1
38
sayın yetkili benimde aynı sıkıntı var. yadımcıolabilir misiniz? direk mesaj gönderemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sdrsnr

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ağu 2020
2
0
1
38
Benimde xaiomi note 8 çöktü. Yardımcı olabilir misiniz?. Burada yazılanların hepsini yaptım global sürümleri Miflash pro üzerinde yükleme yaparken eror veriyor

n3teller

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2020
1
0
1
24
Bootloader kilidi açık olmadığı için bu hatay'ı veriyor.
hocam özel mesaj yazamadım. twrp yüklemeye çalışırken cihaz brick oldu görüntü yok fastboot, recovery yok. sp flash tool için yetkili hesap gerekiyor yardımcı olabilir misiniz lütfen telefon yeni alındı ve benim bile değil.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
hocam özel mesaj yazamadım. twrp yüklemeye çalışırken cihaz brick oldu görüntü yok fastboot, recovery yok. sp flash tool için yetkili hesap gerekiyor yardımcı olabilir misiniz lütfen telefon yeni alındı ve benim bile değil.
Cihazınız Note 8 Pro mu?
Note 8 mi?

nzmdnz

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eyl 2019
1
0
1
38
kolay gelsin soulfly üstad bana bi yardımcı olurmusun bu redmi note 8 pro destroyed hatası alıyorum cihazda açıldığında redmi yazısı gelip tekrar kapanıp duruyor ve factory reset bölümüne girmek istediğinde destroyed hatası veriyor açılmıyor fastboot moda giriyor cihazın bootloaderi kilitli yalnız ondan dolayı rom yüklenemiyor bu konuda yardımcı olursan sevinirim özelden yazarmısın bana sana zahmet