Custom Rom Xiaomi Redmi Note 9 ENG Rom V2

seydaliyim

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Mar 2017
1
1
3
42
Ben kısaca açıklamasını yapayım Redmi Note 9 un iki çeşit eng romu var artk
Bazı arkadaşlar ilk bildiğimiz eng romu atıyor ve cihaz açılmıyor Bu eng i attıklarında cihaz açılacaktır

• Beğen
Tepkiler: anilkaya46

davidoff2612

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ağu 2019
2
1
3
39
Bazı arkadaşlar ilk bildiğimiz eng romu atıyor ve cihaz açılmıyor Bu eng i attıklarında cihaz açılacaktır

Merhaba hocam, test etme şansınız oldu mu? Sorunsuz yükleniyordur umarım cevabınıza göre cihaza ilk defa bu romu yükleyip işlem yapacağım.

Nogay Han

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2021
1
0
1
41
katkılarınız için teşekkürler. İlk defa telefone İMEİ repair yapacağı. Umarım sorun çıkmaz.

droppod

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ocak 2020
1
0
1
28
Rom sorunsuz çalışıyor bilgi;
12.0.5 rom için Flash Tools kullanın Mi Flash hata veriyor onun harici sorunsuz imei de atılıyor..

martinhertz

Üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
35
10
8
29
Rom sorunsuz çalışıyor bilgi;
12.0.5 rom için Flash Tools kullanın Mi Flash hata veriyor onun harici sorunsuz imei de atılıyor..
Bootloader kilidi açık cihazlar için flash_all.bat dosyası çalıştıralarak fastboot üzerinden yükleme yapılabiliyor. Ayrıca bilgi için teşekkürler :)

anilkaya46

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Tem 2020
1
0
1
24
hocam çok teşekkürler denedim oldu eyvallah kuşkuya düşenler güvenlidir merak etmeyin.

iuysaal

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Haz 2020
3
0
1
31
Mi Flash ile ENG romu flashladım ancak telefon açılmıyor şuan. PC ye bağlayınca bağlantı gidip geliyor. Nasıl düzeltebilirim?

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
ustalarım eng rom yedi repair yaptım ama glabol rom atınca cihaz fastboota kalıyor yazılımıda tam yemiyor hata veriyor iki programla attım miflash bi tr tools üzerinden ama cust.img ve exaid.img yemiyor cihaz hata veriyor acil yardım nasıl çözücem