Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Box Olmadan IMEI Repair (Risksiz ve Çok Basit)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Box Olmadan IMEI Repair (Risksiz ve Çok Basit)

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Box Olmadan IMEI Repair (Risksiz ve Çok Basit)

Yazdır

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
ustalarım eng rom yedi repair yaptım ama glabol rom atınca cihaz fastboota kalıyor yazılımıda tam yemiyor hata veriyor iki programla attım miflash bi tr tools üzerinden ama cust.img ve exaid.img yemiyor cihaz hata veriyor acil yardım nasıl çözücem

TR tools ile bl kilidini açın, fastboot modda tekrar flashlayın ilgili partitionları.

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
ben anlamıyorm eng rom güzelce yiyor cmd de de yüklüyorum ama glabol yemiyor 3 tanede yazılım denedim farklı sürüm

asa121

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2022
4
1
3
29
Fastboot command failed hatası alan arkadaşlar yani rom yüklemede yarısında kalan arkadaşlar için Flash Tool ile format+all yapıp romu yükleyip (İMEİ GİDECEK) tekrardan eng rom işlemerini yapsın ve tekrar imei yüklesin sorun düzelecek ben öyle çözdüm

Arda_034

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2023
1
0
1
hayır düzelmez ama cihazın orjinal mac adresini yedek alın dilerseniz teamviewer id şifre verin yardımcı olalım.
hocam bendeki cihaz bl klilidi kapalı ve sim taktığımda da servis yok diyor ayrıyeten flaşlamıyor bakabilir misiniz acaba ve ücretli mi yapıyorsunuz

pirana01

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2018
1
0
1
27
hocam eng rom yüklü kodları nereye nasıl yazacagım yardımcı olur musun ?