Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Box Olmadan IMEI Repair (Risksiz ve Çok Basit)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Box Olmadan IMEI Repair (Risksiz ve Çok Basit)

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Box Olmadan IMEI Repair (Risksiz ve Çok Basit)

Yazdır

rdunen

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
10
2
3
33
diyar
İşlemi düzgün yaptım ve başarılı tek karşılaştığım sorun nv ram wifi mac hatası onuda eng romdayken değiştirdim ve global sürüm yükledim sorunsuz . Cihazdan direk 12.0.8 güncelle yaptı imei ucmadi hala sorunsuz kullanıyorum

Giderci

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2021
5
2
3
35
Arkadaşlar merhaba, bootloader kilidini hızlı bir şekilde açabilir miyiz? bir yolu var mı?

Giderci

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2021
5
2
3
35
Xioami redmi note 9 ise merlin'dir. Cihazın diğer adı "merlin".

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: burakk17

yak

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Haz 2019
1
0
1
25
Bl kapalı redmi note 9 brom yöntemi ile eng rom yükleyip maui meta ile imei yazdım ancak sp flash tool ile normal rom yükleyince imei siliniyor normal romu yüklemenin başka bir yolu varmı bootloader kapalı

eselcuker

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Ocak 2017
13
0
1
33
ENG rom yüklü maui meta bağlantı yapmıyor acaba ne yapmam gerekiyor var mı bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilecek

serious677

Yeni üye
Yasaklı üye
26 Tem 2021
2
0
1
37
hocam mrb flsh la eng rom atarken hata verdi telefon hiç açılmıyor şarj dahi etmiyor ne yapabilirim yardımcı olurmusun ..

EzeRUS

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2021
5
0
1
44
Elmor Hocam Note 9 imei için çok teşekkürler.
Sizden ricam Redmi 9 içinde denenmiş ENG rom ve imei için konu açabilirmisiniz.
Daha önce Redmi 9 için konu açılmış fakat bazı telefonlarda Brick olma olası olduğundan kimse yeni konu açmamıştır.

Musakilic

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 May 2018
10
0
1
48
ustadla imei attim cıhaza ama arama yapamıyor mesaj atıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

elmor

Üye
Kayıtlı üye
14 Mar 2017
54
23
8
109
Ustam eng yükledim nvdata nvram sildim
Teli kapattıktan sonra mauimeta connect basıp teli taktığımda otomatik açılıyor telefon tuş kombinasyonları da denedim ne yapmalıyım?
Kablonda ya da şarj soketinde problem olabilir, ayrıca telefonu taktığında pc tanıyor mu? Tanıyorsa aygıt yöneticisine gir bak, sürücüde ünlem işareti falan var mı.

olerydf

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eki 2021
1
0
1
34
eng room yüklerken hata aldım ve cihaz brick oldu fastboot'a girmiyor. yardımcı olur musunuz?