Custom Rom Xiaomi Redmi Note 9 (Merlin) IMEI Repair ENG Firmware (İlk Burada - Ücretsiz)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 9 (Merlin) IMEI Repair ENG Firmware (İlk Burada - Ücretsiz)

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 9 (Merlin) IMEI Repair ENG Firmware (İlk Burada - Ücretsiz)

Yazdır

serhat1717

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2021
3
0
1
35
Konuyu biraz açarmısınız eng rom nasıl yükleyecez, dft pro ile olmuyor 12.06 sürümde cihaz com port olarak görmüyor ve sürümde düşüremiyoruz,bilen yapan varsa nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Konuyu biraz açarmısınız eng rom nasıl yükleyecez, dft pro ile olmuyor 12.06 sürümde cihaz com port olarak görmüyor ve sürümde düşüremiyoruz,bilen yapan varsa nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz
Bootloader kilidi açıksa Fastboot Modunda yükleyebilirsiniz.
Açık değil ise.
UFİ veya Yetkili hesap ile yükleniyor.

ferdidemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2019
13
0
1
46
eng firmware yükledikten sonra imei değişimi nasıl yapacaz biraz açıklarmısınız. teşekkürler

logicboard01

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2019
21
3
3
44
@Soulfly hocam, Redmi Note 9'larda MIUI 12.0.6 yüklendiği zaman versiyon düşürülemiyor diye bir söylenti var, böyle bir durumla karşılaştınız mı?
Bootloder açık olsa bile 12.0.6'dan geri dönülemiyor mu?

logicboard01

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2019
21
3
3
44
Şahsen ben öyle bir sorun yaşamıyorum.
Bootloader kapalı veya açık farketmez.
Cevabınız için teşekkürler, o zaman cümleyi eksik kurmuşum demektir. Elimizde herhangi bir tool olmadan sadece maui meta ve eng rom ile yapılan işlemlerde, Miui 12.0.6'dan downgrade yapmak zorunda kalıp (Box olmadan) sorun yaşadınız mı?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Cevabınız için teşekkürler, o zaman cümleyi eksik kurmuşum demektir. Elimizde herhangi bir tool olmadan sadece maui meta ve eng rom ile yapılan işlemlerde, Miui 12.0.6'dan downgrade yapmak zorunda kalıp (Box olmadan) sorun yaşadınız mı?
ENG Firmware çıkmadan önce de ben hiç sorun yaşamıyordum.
Şimdi ENG Firmware çıktı Note 8 Pro gibi işlemleri yapıyorum.
Not: Yazılımları Fastboot Modunda yükleyiniz.