Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Sürüm Düşürürken Kapandı

Yazdır

funnfrell

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2017
18
0
1
28
Merhaba dostlar;

Redmi not 9 cihazıma imei atılmak için sürüm düşürmesi yapılıyordu uzaktan,sanırım temassızlık oldu ve bağlantı koptu ve cihaz kapandı bir daha açılmadı.Ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor.

Yapacak kişiye göndereceğim fakat şehir dışında olduğu için biraz uzun sürecek hafta sonuda geldiği için.Uzaktan bunu halletme şansımız yokmu acaba ?
Mi flash felan görmüyor cihazı.

Yetkili hesabı satan var mı ? Alsak kendimiz yapabilirmiyiz acaba.

canoffline

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2021
4
0
1
22
Buyurunuz. Lütfen!
usta aynı sorunu yaşıyorum 1 ay önce imei atılmıştı cihaza 2-3 saat uçak moduna alındı. uçak modundan çıkarıldıgında şebeke çekmemesi üzerine yeniden başlat dediğimde cihaz kapandı ve hiçbir tepki vermemeye başladı fastboot ekranıda gelmiyor telefon şuanda 0 tepki

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
usta aynı sorunu yaşıyorum 1 ay önce imei atılmıştı cihaza 2-3 saat uçak moduna alındı. uçak modundan çıkarıldıgında şebeke çekmemesi üzerine yeniden başlat dediğimde cihaz kapandı ve hiçbir tepki vermemeye başladı fastboot ekranıda gelmiyor telefon şuanda 0 tepki
Cihazınız Donanımsal sorun olabilir.
Veya UFİ Dongle ile yazılım yüklenmesi gerekli olabilir açılması için.

canoffline

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2021
4
0
1
22
UFİ Dongle Xiaomi Server bağlı bir programdır.
Yazılımı yüklü, Fakat Cihazınız Düzelse/düzelmese, Ücreti mevcuttur.
Onaylarsanız. Uzaktan bağlanti için sizin ile iletişime geçebilirim.
telefon şuan elimde değil en son telefoncudan almamıştım bu işlem için internette görmüş olduğum işlemi yani arka kapağı sökme işlemi yapmam gerekicekmi bilgisayar telefonu okumuyor çünkü