Çözüldü Xiaomi Redmi Note 9S IMEI Repair QCN

Cskn60

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 May 2020
1
1
3
31
Telefonumun IMEI çalındı bu sistemi nasıl yapabilirim yardımcı olabolirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: ihakan

alihanbaba

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2019
1
0
1
25
imei değişiyor ama şebeke yok sadece bende mi durum böyle yoksa işlemciden kaynaklanan genel bir sorun mu söz konusu

sewdali

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2019
17
10
3
44
Konya
Kendi QNC dosyasını editleyip repair yapsak partionları bozduktan sonra olmuyormu? İlle bu QNC yi mi atmak gerek?

• Beğen
Tepkiler: ihakan

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
şebeke geliyor ben qpst son sürüm ile aldığım qcn yedeği ile işlem yaptım oldu.

mert_33

Üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
48
11
8
38
ustam kendi orjinal qpst ile qcn yedeği alıyorum fakat editleyip yüklediğim zaman twrp moda atıyor. MiTeC Hexadecimal Editor ile düzenliyorum normalde tek hatlı olanlarda sorun olmuyor çift hatlı olanlarda nasıl işlem yapılıyor kendi orjinal qcn ile çözemedim 2ci hattına nasıl editleyecez orjinal qcn üzerinden
demek istediğim qpst ile orjinal qcn yedeği aldığımda sadece 2ci imei repair yapıyorum sonra oluşturduğum qcn yi yüklüyorum sonra twrp moda atıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mtuncer95

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
ustam kendi orjinal qpst ile qcn yedeği alıyorum fakat editleyip yüklediğim zaman twrp moda atıyor. MiTeC Hexadecimal Editor ile düzenliyorum normalde tek hatlı olanlarda sorun olmuyor çift hatlı olanlarda nasıl işlem yapılıyor kendi orjinal qcn ile çözemedim 2ci hattına nasıl editleyecez orjinal qcn üzerinden
demek istediğim qpst ile orjinal qcn yedeği aldığımda sadece 2ci imei repair yapıyorum sonra oluşturduğum qcn yi yüklüyorum sonra twrp moda atıyor
kardeş yakında onun için ücrestsiz tool yazacağım yanız eksikler var. korumasız cihazlarda qcn ydeğini editleyip attığında çalışması lazım ama bunlarda bazı diğer itemlerin değiştirilmesi gerekiyor bunu umt yapıyor. piyasadaki eng qcnler de aslında patchenmiş telefondan okutulmuş qcn dir. bu yuzden sadece xiaomi için eng qcnleri editleyebilirsin .

• Beğen
Tepkiler: mert_33