Yardım

• Konbuyu başlatan Haqan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 829
 Yazdır

Haqan

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2020
10
0
1
33
Dostlar merhaba,
Bilgisayarda driver sorunu yaşıyorum. Mediatek işlemcili cihazı bootrom'da takınca cihaz bir süre sonra kendisini açıyor. Box ile bağlantısı kopuyor. Bootrom olarak taktığımda aygıt yöneticisinde mediatek usb device olarak gözüküyor. Daha sonra bağlantı kesip Android device olarak değiştiriyor.
Bilgisayar Windows 7 64 bit
Yarın format atacağım. Format sonrası nasıl driver yüklemesi yapmalıyım ki böyle bir sorunla tekrar karşılaşmayayım?
Tavsiyesi olan var mı? Özellikle ufi ve maui metada mtk cihaz yaparken sorun yaşıyorum. Bağlantı koptuğu için işlem yapamıyorum.

Haqan

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2020
10
0
1
33
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Yapabilirseniz çok güzel olur. Driverlarla uğraşırken tüm driverları sildim. Tüm işler bekliyor. Uğraştım ama yine yapamadım. 3 farklı bilgisayarda yaptım ama olmadı. Bugün teslim alacağım bilgisayarı. Yükleme işini link olarak upload edebilirseniz veya özel mesaj atabilirseniz çok sevinirim.

YusufGz02

Üye
Kayıtlı üye
11 May 2020
32
7
8
24
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Yapabilirseniz çok güzel olur. Driverlarla uğraşırken tüm driverları sildim. Tüm işler bekliyor. Uğraştım ama yine yapamadım. 3 farklı bilgisayarda yaptım ama olmadı. Bugün teslim alacağım bilgisayarı. Yükleme işini link olarak upload edebilirseniz veya özel mesaj atabilirseniz çok sevinirim.
ustam öncelikle bence windows 10 kullanın driverları da birazdan size paylaşırım

YusufGz02

Üye
Kayıtlı üye
11 May 2020
32
7
8
24
buyurunuz bu driverları yüklerseniz sorun olmaz

Haqan

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2020
10
0
1
33
Hocam çok çok teşekkür ederim. Henüz pc çıkmadı. Alınca inşallah yapabilirim.