Yenilik Zamanı

• Konbuyu başlatan ss1010
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
ben eğitim alanın daha fazla faliyete olsun isterim bide sağ olsun yöneticiler yada uye arkadaşlar paylaşımda bulunuyor ama yeterince açıklama yok yahut kulanımı konusunda bilgi yok onu başka konularda yahut başka sitelerde araştırıyoruz en azından o konunun linki paylaşılırsa daha iyi olur

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ben eğitim alanın daha fazla faliyete olsun isterim bide sağ olsun yöneticiler yada uye arkadaşlar paylaşımda bulunuyor ama yeterince açıklama yok yahut kulanımı konusunda bilgi yok onu başka konularda yahut başka sitelerde araştırıyoruz en azından o konunun linki paylaşılırsa daha iyi olur

Görüşleriniz için teşekkürler.
Elimizden geldiğince daha çok bilgi paylaşmaya özen göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: lostalbi

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
merhaba yöneticiler yahut uyelere mesaj atamıyoruz bu özelik gelse daha iyi olmaz mı acaba bir öneri olarak değerlendirilse sevinirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba yöneticiler yahut uyelere mesaj atamıyoruz bu özelik gelse daha iyi olmaz mı acaba bir öneri olarak değerlendirilse sevinirim

Üyelerimiz sorunlarını forum üzerinden çözmek yerine özel mesajlarla çözmeye çalışıyorlardı.
Bu durum sadece kişiye özel yardım anlamına gelir ki,
Bizim her üye için özel yardımda bulunacak zamanımız yok.
Forumda yapılan paylaşımlardan herkes faydalanır ama özel yardımlardan sadece kişiler faydalanır.
Bu onayladığımız bir durum değildir.

Bununla birlikte:
Özel mesajlarla onaylamadığımız başka şeyler de oluyor.
Örneğin:
"Cihazını bana gönder, ben yaparım." (Adamı tanımayız etmeyiz, cihazı yapacak mı, satacak mı belli değil.)
"Aradığın yazılım bende var, para gönderirsen sana yazılımı gönderirim."
Biz burada insanların sorunlarını çözmeye çalışırken, ayrıca onların güvenliğini de sağlamalıyız.

Ayrıca:
Burası gizli konuşmaların yapılması gereken bir yer de değil.

Kimin ne sorunu varsa yazsın foruma, olsun bitsin.

İlla ki kişisel bir ileti göndermek isteyen varsa, e-Posta gönderebilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
mail nasıl atabiliriz mesela sizin prfilinize girdim mail atma linkini göremedim