Yardım Yumatu Androped ST-1010 Rom

• Konbuyu başlatan srdr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 3K
 Yazdır

srdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2017
8
1
3
46
Üstadlar acil rom lazım yardımlarınızı bekliyorum.saygılar..

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Üstadlar acil rom lazım yardımlarınızı bekliyorum.saygılar..

Burası acil servis değil kardeşim. Hem bir tabletin ne kadar aciliyeti olabilir ki? Yardım istiyorsan biraz Sabırlı olacaksın.

Şimdi sorununa gelecek olursak.
bulunan konudan faydalanarak yazılım aşaması yapabilirsin. Resimleri konuya düzgünce atarsan bizde yardımcı oluruz.

srdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2017
8
1
3
46
Burası acil servis değil kardeşim. Hem bir tabletin ne kadar aciliyeti olabilir ki? Yardım istiyorsan biraz Sabırlı olacaksın.

Şimdi sorununa gelecek olursak.
bulunan konudan faydalanarak yazılım aşaması yapabilirsin. Resimleri konuya düzgünce atarsan bizde yardımcı oluruz.
hocam acil kelimesini kullandığım için özür dilerim.Tablet açılmayınca çaresiz kaldım.yardımlarınız için teşekkür ederim.resimleri en kısa sürede paylaşacağım.

srdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2017
8
1
3
46
paradox hocam yardımlarınızı bekliyorum.saygılarımla..

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

srdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2017
8
1
3
46
paradox hocam verdiğiniz rom olmadı.benim tabletle birebir uyumlu olan tablet ''nextbook m1010kp'' olan tablet.Fakat rom dosyasını bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
paradox hocam verdiğiniz rom olmadı.benim tabletle birebir uyumlu olan tablet ''nextbook m1010kp'' olan tablet.Fakat rom dosyasını bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Konu hakkında uzun uzun araştırmalar yaptım ama ne yazık ki, araştırmalarım sonucunda elde ettiğim bütün bağlantılar kırık.
Bir de bulunan yazılımı dener misiniz?

srdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2017
8
1
3
46
paradox hocam bu rom da olmadı.Cihazı yumatu servisine gönderdim.Ücretsiz yaparız dediler.Saygılarımla..

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar