Çözüldü ZTE Blade S6 Flex Rom

DragonRush

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
40
12
8
33
Bu modelin rom dosyasına ihtiyacım var. Bulamadım elinde mevcut olan yükleyebilir mi ?

DragonRush

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
40
12
8
33
Bu modelin farkli sürümleri var. Hepsi ayni değil. ZTE Blade S6, S6 Lite, S6 Plus ve S6 Plex.. Piyasada bulunan Turkcell T60'ın tam karsiligi ZTE Blade S6 Plex.. Bu rom a ihtiyacım var.. ZTE sitesinden kaldirmis romu bazi sitelerde parayla satiyor..

DragonRush

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
40
12
8
33
Siz Turkcell T60 yazılımını mı arıyorsunuz?
Şayet öyle ise,
ve bakınız.

Hayır hocam Turkcell T60'ın klonu olan ZTE Blade S6 Flex ROM'unu arıyordum. Sitenin birine 3 dolar ödeme yapıp aldım. Paylaşacağım sizlerle. Lazım olan arkadaşlar para ödemek zorunda kalmasın. Malum Turkcell'in romları felaket ötesi. Uyarlayıp bunu telefonuma yükleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: 145316

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hayır hocam Turkcell T60'ın klonu olan ZTE Blade S6 Flex ROM'unu arıyordum. Sitenin birine 3 dolar ödeme yapıp aldım. Paylaşacağım sizlerle. Lazım olan arkadaşlar para ödemek zorunda kalmasın. Malum Turkcell'in romları felaket ötesi. Uyarlayıp bunu telefonuma yükleyeceğim.

Paylaşımınızı bekliyoruz efendim.

gokturk1

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Nis 2018
20
3
3
35
bu romu yukleyıncede sım kart yok hatası olusuyormu acaba cok merak ettım.

Cunku kactane t60 geldıyse hepsınde sım kart yok hatası mevcut ben romdan kaynaklı oldugunu dusunuyorum.

Zıra sebeke çipi değiştikten sonra bile aynısı oluyor.

DragonRush

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
40
12
8
33
bu romu yukleyıncede sım kart yok hatası olusuyormu acaba cok merak ettım.

Cunku kactane t60 geldıyse hepsınde sım kart yok hatası mevcut ben romdan kaynaklı oldugunu dusunuyorum.

Zıra sebeke çipi değiştikten sonra bile aynısı oluyor.

Deneyin hocam. Zira bu rom t60in orjinal romudur. Turkcellin romu modtur..

• Beğen
Tepkiler: gokturk1

mesut

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2019
3
0
1
30
kurmaya çalıştığım sd card kalitesiz olduğu içinmiş başkasıyla denedim başarılı kurulum oldu. kullanıyorum fakat bu romda ekrana çift tıkla aç kapa diğer sensör özellikleri yok mesela onları nasıl geri getirebiliriz.bildirim çubuğu kısayol çubuğu herneyse ordaki özellikleri değiştiremiyoruz .şebeke problemi falan yok,gayet sade rom zımbırtısız. bide turkcellin kendi romuna nasıl dönebiliriz istesek ? teşekkürler şimdiden .

Son düzenleme:

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
kurmaya çalıştığım sd card kalitesiz olduğu içinmiş başkasıyla denedim başarılı kurulum oldu. kullanıyorum fakat bu romda ekrana çift tıkla aç kapa diğer sensör özellikleri yok mesela onları nasıl geri getirebiliriz.bildirim çubuğu kısayol çubuğu herneyse ordaki özellikleri değiştiremiyoruz .şebeke problemi falan yok,gayet sade rom zımbırtısız. bide turkcellin kendi romuna nasıl dönebiliriz istesek ? teşekkürler şimdiden .
Geçmiş olsun.
Aşağıda adminimiz turkcell'e ait olan romu paylaşmış.
Siz Turkcell T60 yazılımını mı arıyorsunuz?
Şayet öyle ise,
ve bakınız.

mesut

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2019
3
0
1
30
tamam şimdi turkceel roma dönmek istiyorum faka t t60 recovery yok o lazım var mıdır kimsede