Stock Rom Alcatel 1T 10" MT6580 Rom

Meta başlık: Alcatel 1T 10" MT6580 Rom

Meta açıklama: Alcatel 1T 10" MT6580 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Üstad , sana bir şey sormak istiyorum. Firmware klasörlerinin içinde bulunan image dosyalarının bazılarının sonunda -sign eki bulunuyor. Bazılarında ise olmuyor. Bunun anlamı nedir ? -sign ekli yada eksiz olanların bir birinden farkı nedir ?

Örneğin : recovery-sign , tee-sign gibi...

İçeriği görmediğim için net bir şey söyleyemeyeceğim ama imzalarla ilgili bir şey olabilir.
Elinizdeki dosyalar geliştiriciler veya yazılımı portlayan kişi tarafından düzenlenmiş ve imzalanmış olabilir.
Aşağıdaki videoya biraz bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

sketchuprzr

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2019
2
2
3
26
Merhaba, konuyu hortlatmış olacağım kusura bakmayın.
MEB in dağıtmış olduğu bir tablet'e sahibim. Sanırım yanlış rom flaşladım ve brick oldu. daha sonra baya bi araştırdım vs. en son "U3A 10 WİFİ" romunu flaşladım, bu rom ile tablet açılıyor, sorun şu ki ekran siyah. Tabletin açıldığı belli oluyor, hatta flaşladıktan sonra açılıyor "lcd led yanıyor, siyah ekranda" açıldıktan sonra tuş kilidi açıp kapatabiliyorum, ekran kapanıp açılıyor tuş kilidi sesi de geliyor, fakat dediğim gibi ekran siyah.

Nasıl çözebilirim? Yanlış rom mu flaşlıyorum, yardımcı olabilirseniz çok makbul geçer.
ilk flaşladığım rom: 1T 10 8082
sonra flaşladığım rom : U3A 10

oguz67

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2019
2
0
1
40
Merhaba, konuyu hortlatmış olacağım kusura bakmayın.
MEB in dağıtmış olduğu bir tablet'e sahibim. Sanırım yanlış rom flaşladım ve brick oldu. daha sonra baya bi araştırdım vs. en son "U3A 10 WİFİ" romunu flaşladım, bu rom ile tablet açılıyor, sorun şu ki ekran siyah. Tabletin açıldığı belli oluyor, hatta flaşladıktan sonra açılıyor "lcd led yanıyor, siyah ekranda" açıldıktan sonra tuş kilidi açıp kapatabiliyorum, ekran kapanıp açılıyor tuş kilidi sesi de geliyor, fakat dediğim gibi ekran siyah.

Nasıl çözebilirim? Yanlış rom mu flaşlıyorum, yardımcı olabilirseniz çok makbul geçer.
ilk flaşladığım rom: 1T 10 8082
sonra flaşladığım rom : U3A 10
Siz bir sonuç alabildiiz mi?
Son durum nedir