Casper Via A1 İçin Android 7 Rom

Yazdır

kula000

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Şub 2017
26
7
3
25
merhaba arkadaşlar geçtiğimiz bir kaç hafta önce VİA A1 için Android 7 güncellemesi geldi fakat cihazım serviste olduğu için güncellemeyi yapamadım bu yeni romu nerden indirebilirim sitede beya bakındım fakat bulamadım

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Moderatör tarafında düzenlendi:

kula000

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Şub 2017
26
7
3
25
Dostum nasil güncelleme yapılacağını biliyorum elbette. Casper Ota uygulamasına girdiğimde en güncel sürümü kullanmaktasiniz diyor.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
O zaman ben pusu kurup bekleyeceğim :D
Muhtemelen bağlantılar foruma başkalarının istifade etmesi için paylaşımda bulunan üyelere açık olacaktır. Size tavsiyem, linkler yayınlanana kadar forum üzerinden paylaşımlarda bulunarak bilgi toplumuna katkı sağlamanız.

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Casper müşteri hizmetleri ile konuştum.Yazılımları geri çektiklerini ve 8-12 saat gibi bir indirme süresini ortadan kaldırmak için çalışma yaptıklarını söylediler.Bölgesel olarak geri dağıtmaya başlamışlar.

kula000

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Şub 2017
26
7
3
25
Casper müşteri hizmetleri ile konuştum.Yazılımları geri çektiklerini ve 8-12 saat gibi bir indirme süresini ortadan kaldırmak için çalışma yaptıklarını söylediler.Bölgesel olarak geri dağıtmaya başlamışlar.

Harbiden mi ? ciddimisin ? bu bir şaka olmalı.
kardeşim öyle bir şey yok gözlerimle bizzat gördüm pazar günü

pazar günü casper a1 cihazıma bi yazılım atayımda sistem kendine gelsin dedim yazılımı attım
serial okumadı telefon daha sonra kazara casper otayı açtım serial okumadığı halde girdi ve bir şok Androıd güncellemesi karşımda
daha sonra indiririm diyerek kapadım seriali tanıttım ve buda ne ?
az önce karşımda olan güncelleme artık yok !

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Harbiden mi ? ciddimisin ? bu bir şaka olmalı.
kardeşim öyle bir şey yok gözlerimle bizzat gördüm pazar günü

pazar günü casper a1 cihazıma bi yazılım atayımda sistem kendine gelsin dedim yazılımı attım
serial okumadı telefon daha sonra kazara casper otayı açtım serial okumadığı halde girdi ve bir şok Androıd güncellemesi karşımda
daha sonra indiririm diyerek kapadım seriali tanıttım ve buda ne ?
az önce karşımda olan güncelleme artık yok !

Casper'ın garip işleri.

Nuro35

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
19
0
1
42
Selamun aleykum iyi geceler elimde casper cihaz var acılmıyor via a1 yoksa a1_1 bilmiyorum a1 yazılım deniyorum hata veriyor a1_1 yazılım bulamadım @Paradox kardeşim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com