Stock Rom Casper Via S7-3G Rom 28.09.2016

wrister

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2017
4
0
1
37
Merhabalar

Process time was 30.0 sec.

Error transmitting boot code
A communication error happened during the transmission of the boot-code to the target.
Channel 1 is succesfully closed.

bu hatayı verip duruyor bir türlü rom yüklemedi işin kötü tarafı cihaz sustu açılmıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,510
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar

Process time was 30.0 sec.

Error transmitting boot code
A communication error happened during the transmission of the boot-code to the target.
Channel 1 is succesfully closed.

bu hatayı verip duruyor bir türlü rom yüklemedi işin kötü tarafı cihaz sustu açılmıyor

bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara bakmanız faydalı olacaktır.

wrister

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2017
4
0
1
37
kaç gündür uğraşıyorum bütün yorumları okudum farklı kablolar farklı kombinasyonlar denedim hatta iki farklı yazılımı farklı bilgisayarladada denedim işin içinden çıkamadım acaba aynı sorunla karşılaşan biri varmı ?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    59.4 KB · Görüntüleme: 18

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Cihazlarla ilgili haberleşme sorunları driver,kablo,şarj ve şarj soketinden emin iseniz yazılımsal yada işlemci ile alakalı olabilir. Tekrar tekrar denemenizi öneririm bataryanızın şarjlı olduğundan emin olup öyle deneyiniz.

wrister

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2017
4
0
1
37
sanırım donanımsal arıza mevcut uğraşmayı bıraktım anakar arıyacağım

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Bir noktadan sonra sıkıyor insanı ama genede atma boş vakitlerinde uğraşırsın.

• Beğen
Tepkiler: wrister

vzyn06

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Tem 2017
4
0
1
38
yazılım atılırken hata veren arkadaşlar sürekli hata ile karşılaşıyorsanız ya şarj soketiniz arızalı yada kurum yaparken piliniz bitik durumda yada pil zayifken atmaya zormalamışsınız çözümü
1.şarj soketi sağlam emin olmak yazılım
2.Birden fazla yazılım atmaya zorlanmışsa cihaz yani susmuşsa yapılması gereken pilin soketini çıkarıp atmak

sayfada emeği gecen arkadaşlarada tşkrler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,510
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yazılım atılırken hata veren arkadaşlar sürekli hata ile karşılaşıyorsanız ya şarj soketiniz arızalı yada kurum yaparken piliniz bitik durumda yada pil zayifken atmaya zormalamışsınız çözümü
1.şarj soketi sağlam emin olmak yazılım
2.Birden fazla yazılım atmaya zorlanmışsa cihaz yani susmuşsa yapılması gereken pilin soketini çıkarıp atmak

sayfada emeği gecen arkadaşlarada tşkrler

:rica:

yabo

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2017
3
0
1
46
Phone Flash Tool Programı ile yapamayan arkadaşlar .. FactoryTool_Setup_V1.26_0803 ile daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz . Kapanıp görüntü gelmeyen tabletlerde , Phone Flash Tool Programı sürekli hata veriyor görüntü bir türlü gelmiyor . FactoryTool_Setup_V1.26_0803 ile denerseniz yazılımı hemen yüklüyor . ardında birkaç resette görüntü alabilirsiniz .

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,510
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Phone Flash Tool Programı ile yapamayan arkadaşlar .. FactoryTool_Setup_V1.26_0803 ile daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz . Kapanıp görüntü gelmeyen tabletlerde , Phone Flash Tool Programı sürekli hata veriyor görüntü bir türlü gelmiyor . FactoryTool_Setup_V1.26_0803 ile denerseniz yazılımı hemen yüklüyor . ardında birkaç resette görüntü alabilirsiniz .

:tsk:

• Beğen
Tepkiler: yabo

y.demir

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2019
2
0
1
27
merhaba bu cihazın cdc driveri lazım yazılım atamıyorum yardımcı olur musunuz rica ediyorum

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Casper via s7 s7 3g veya s8 tabletler yazılım yükleme biçimi aynıdır...tabletiniz resimdeki durumda kalırsa,elimdeki tablet böyle bir hata verdi...format atılıyor ama açılmıyordu,sürekli reset atıyor aynı yere geliyordu.yazılım yüklerken kendi flash tool u hata veriyor ve yükleme yapmıyor.
Factory flash tool setup ile yükleme yapabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• casper via s7 s8.PNG
    casper via s7 s8.PNG
    780.9 KB · Görüntüleme: 7
  • factoryy tool setup.PNG
    factoryy tool setup.PNG
    135.5 KB · Görüntüleme: 9
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,510
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper via s7 s7 3g veya s8 tabletler yazılım yükleme biçimi aynıdır...tabletiniz resimdeki durumda kalırsa,elimdeki tablet böyle bir hata verdi...format atılıyor ama açılmıyordu,sürekli reset atıyor aynı yere geliyordu.yazılım yüklerken kendi flash tool u hata veriyor ve yükleme yapmıyor.
Factory flash tool setup ile yükleme yapabilirsiniz...

:tsk:

subutay2006

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ağu 2020
1
0
1
47
Arkadaşlar tüm yazılanları okudum bir türlü halledemedim sonunda yaptım ama nasıl oldu ben de bilimyorum. tablet bir türlü görmüyordu :) factory tool programı ile yaptım ama şarjını da bu sefer iyice doldurdum artık programdan mı oldu şarj dolu onun için mi oldu bilemiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Sağlıcakla kalın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,510
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar tüm yazılanları okudum bir türlü halledemedim sonunda yaptım ama nasıl oldu ben de bilimyorum. tablet bir türlü görmüyordu :) factory tool programı ile yaptım ama şarjını da bu sefer iyice doldurdum artık programdan mı oldu şarj dolu onun için mi oldu bilemiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Sağlıcakla kalın.

:rica: