Çözüldü FRP Remove Tool

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Farkındayım genele yazdığınızın. Ben sadece yanlış anlaşılmak istemiyorum. Sonuçta hepimiz çalışıyoruz herşeyden önce ekmek parası. Vaktimiz oldukça da buradaki sorumluluklarımızı yerine getirmemiz gerekir. Bunu ifade etmek istedim.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merak etmeyin, bizde aynı durumdayız. Gündüz akşama kadar ekmek peşinde koştuktan sonra bir bardak çay içerim, kuruyemişimi yanıma koyarım, eve getirdiğim işlerimi önüme koyarım ve aynı zamanda da forumda ki konulara cevap vermeye konular açmaya insanlarımızın dertlerine çare üretmeye çalışırım. Burada önemli olan saygı ve sevgi çerçevesinde bilginin yettiğince yardımcı olabilmek. Amacımız bu. Yoksa başkaca bir beklentimiz yok. Birisi arkamızdan Allah Razı olsun demişse ne mutlu bize. En büyük kazancımız budur. Sizinde aynı fikirleri taşıdığınıza inanıyorum. İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: astek055

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Emeklilik güzel şey.
İş yok güç yok.
Canım sıkılınca giriyorum foruma.
Hayat bana güzel çok şükür.

selçuk1010

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2017
18
13
3
38
FRP Remove Tool

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Program hepimizin bildiği FRP yani google account hesabını ADB üzerinden açıyor. Program lisanslıdır. Programı çalıştırınca Active butonuna tıkladığınızda, size bilgisayarınıza özel bir Serial Key verecek. Konuya alttan mesajla bu Serial Key karşı kodunu vereceğiz ve programı aktif edeceksiniz.

Tabii ki bunu verirken, istekte bulunan üyemizin en az 2 konu açmış ve 5 mesaj atmış olması şartını getirdik. Bu şartları sağlayanlara hemen karşılık kodunu göndereceğiz. Hemen üye olup, birinci mesajda "yav abi bana da gönder" gibi mesajlar atmayınız.
s.a usta key alabilirmiyim CDV5-0FGİ-ER80-UE2W

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
s.a usta key alabilirmiyim CDV5-0FGİ-ER80-UE2W
Burada belirli şartlar mevcut [(Tabii ki bunu verirken, istekte bulunan üyemizin en az 2 konu açmış ve 5 mesaj atmış olması şartını getirdik. Bu şartları sağlayanlara hemen karşılık kodunu göndereceğiz. Hemen üye olup, birinci mesajda "yav abi bana da gönder" gibi mesajlar atmayınız.)]
bunlaRı yerine getirdikten sonra arkadaşlar yardımcı olur size :)

selçuk1010

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2017
18
13
3
38
Burada belirli şartlar mevcut [(Tabii ki bunu verirken, istekte bulunan üyemizin en az 2 konu açmış ve 5 mesaj atmış olması şartını getirdik. Bu şartları sağlayanlara hemen karşılık kodunu göndereceğiz. Hemen üye olup, birinci mesajda "yav abi bana da gönder" gibi mesajlar atmayınız.)]
bunlaRı yerine getirdikten sonra arkadaşlar yardımcı olur size :)
hatırlatma için tşk ederim 2 konu açtım inç kaparız keyi :)

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Siz de başkaları gibi konu açıp şiir yazmayın. Faydalı konu açacaksınız, faydalı yorumlarda bulunacaksınız. Bizde karar vereceğiz. Belki de vermeyedebiliriz.
evet. Ben baya uğraştım. Aldım kodu. Ama kodu vermesende canın sagolsun buradaki yardımlaşma yetiyor. Bi problem olduğu zman hemen yardımcı oluyoruz. Her an online olma durumu var. O kadar forum sitesi var ama burada olmak daha güzel.

HERKEZE TAVSİYEM DİR.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bazen bir konu araştırırken 20 sayfa yorum okuduğum oluyor. Ama arkadaş uğraşmak istemiyor herhalde armut piş ağzıma düş mantığı var.

• Beğen
Tepkiler: astek055

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Letgo ya ilan veriyorum. Cihaz sıfır gibi, neredeyse hiç kullanılmamış. Al kullan gibi açıklama yazıyoruz. Adam hala "cihaz sağlam mı, bir sıkıntısı varmı." gibi salak salak mesajlar atıyor. Yani demiyor ki şu açıklamayı okuyayım. Malesef insanımızda okuma sıkıntısı var. Ellerinde olsa, yani öyle bir teknoloji olsa, kulaklarının dibinde bir robot, bunlar için herşeyi okusa, "tamam indir abi, al bu cihazı sağlammış, evet bu yazılım tam senin cihaza göre, aman elleşme sakat cihaz" gibi kulağına okusa. İki bayanda yaprak sallayıp serinletse falan. Birisi ağzına karışık meyva suyunu dökse, diğeri de altından alsa.

• Beğen
Tepkiler: astek055 ve Aydar1

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bazen bir konu araştırırken 20 sayfa yorum okuduğum oluyor. Ama arkadaş uğraşmak istemiyor herhalde armut piş ağzıma düş mantığı var.

Okurlarsa bir şeyler öğrenirler.
İnsanlar işte bundan, okuyup öğrenmekten çok korkuyorlar.
Bir şeyler öğrenmediğim gün uyuyamam ben.
Mutlaka her gün düzenli olarak bir konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırım.

Aydar1

Üye
Yasaklı üye
31 Ara 2017
50
27
18
25
Letgo ya ilan veriyorum. Cihaz sıfır gibi, neredeyse hiç kullanılmamış. Al kullan gibi açıklama yazıyoruz. Adam hala "cihaz sağlam mı, bir sıkıntısı varmı." gibi salak salak mesajlar atıyor. Yani demiyor ki şu açıklamayı okuyayım. Malesef insanımızda okuma sıkıntısı var. Ellerinde olsa, yani öyle bir teknoloji olsa, kulaklarının dibinde bir robot, bunlar için herşeyi okusa, "tamam indir abi, al bu cihazı sağlammış, evet bu yazılım tam senin cihaza göre, aman elleşme sakat cihaz" gibi kulağına okusa. İki bayanda yaprak sallayıp serinletse falan. Birisi ağzına karışık meyva suyunu dökse, diğeri de altından alsa.
:alkis::zuhaha: