Stock Rom General Mobile Discovery Elite 32 GB Kit Kat Rom

Meta başlık: General Mobile Discovery Elite 32 GB Kit Kat Rom

Meta açıklama: General Mobile Discovery Elite 32 GB Kit Kat Rom

Yazdır

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Oem unlock etmedigin icin cihaz brick olmus yahut sd kart hatalıydı, veya rom uyumsuz vesaire uzar gider.
Cihazı fastboot yazısındayken,
bilgisayara bağlayıp Cmd ekranından bir onceki verdigim kodu yazar mısın ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

hackteam

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2018
12
0
1
30
K
fastboot oem edl yazdım, waiting for device yazısı geldi.
kardeşim eğer sürekli siteye giriş yaparsan eğer sana haber veririm ben bi arkadaşa verdim telefonu yapacaz falan dedi eğer yaparsa nasıl yaptığını öğrenirsem sanada söylerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bir daha özel iletişim bilgilerini forum üzerinden paylaşan olursa, kim olduğuna bakmam, forumdan atarım!

hackteam

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2018
12
0
1
30
Sorun driver daymış sorun halledildi ileriki zamanda resim yükleyeceğim

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İllegal arkadasimiz saolsun Allah ondan razi olsun bu ârada paradox kardesim ben kitkati yukledim ancak telefonda donmalar oluyo stock rom orjinaldi degilmi veya neden yapar bu kasmalari

Cihazınıza yüklediğiniz uygulamaların güncel sürümleri artık daha çok donanım istiyorlar.
Bu nedenle sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Mümkünse kulladığınız uygulamaların Lite sürümlerini kullanınız.

SLoRd

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2018
1
0
1
47
Merhaba arkadaşlar Bende General mobile Elit var ve şuan uzerinde 4.4.2 yüklü çekirdek sürümü 3.4.0-svn464 var benim sorunum su telefonda donmalar ve kasmalar oluyor bazende arayan kişi ekranda çıkmıyor telefon çalıyor ama kimin aradıgı belli olmuyor bu yazılımsal hatamıdır ayrıca yukarda söyledigim sürüm ve cekirdek sürümün daha güncel versiyonu varmı yada ben stok rom atabilirmiyim 4.4.2 yuklu oldugu halde belki stok rom atarsam yeniden bazı şeyleri düzelir diye düşünüyorum bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim tşklerimi suanarım şimdiden..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba arkadaşlar Bende General mobile Elit var ve şuan uzerinde 4.4.2 yüklü çekirdek sürümü 3.4.0-svn464 var benim sorunum su telefonda donmalar ve kasmalar oluyor bazende arayan kişi ekranda çıkmıyor telefon çalıyor ama kimin aradıgı belli olmuyor bu yazılımsal hatamıdır ayrıca yukarda söyledigim sürüm ve cekirdek sürümün daha güncel versiyonu varmı yada ben stok rom atabilirmiyim 4.4.2 yuklu oldugu halde belki stok rom atarsam yeniden bazı şeyleri düzelir diye düşünüyorum bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim tşklerimi suanarım şimdiden..

Cihazınızda saf Android mi yüklü,
Geçenlerde farklı marka ve modelli bir cihazda, bahsettiğiniz soruna benzer bir sorun yaşayan birini görmüştüm.
Cihazda Google'ın kendi Telefon ve Kişiler uygulaması yüklüydü ve bazı aramalarda arayan kimliği çıkmıyordu.
Biraz kurcaladım, telefon oldukça yavaş çalışan düşük donanımlı bir cihazdı ve az önce bahsettiğim uygulamalar cihaza ağır geliyordu.
Sanırım sorunun kaynağı da buydu.
Cihazınıza Stock Rom yükleyebilirsiniz.
Bunun için bir engel yok.
Cihazınızın yazılımları ve yükleme şekilleri forumumuzda mevcut.
Kolay gelsin.