Çözüldü Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

Meta başlık: Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

Meta açıklama: Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
USB tanınmadı hatası yüzünden bir türlü rom atmayı beceremedim!.. Kabloda değiştim aynı. Tablet her açılışta başlamak yerine format ekranına geçiyor. Format atıyorum tekrar formata geçiyor. Hangi işlemi yaparsam yapayım aynı. Rom yüklemek içinde USB TANINMADI hatasını aşamıyorum. Bir önerisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Daha önce de defalarca söylediğim gibi, RockChip cihazların sürücüleri sağlıklı bir şekilde en son:
Microsoft Windows 7 işletim sisteminde çalışıyor.
Sonrası sorunlu.

egenet58

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2017
12
1
3
46
Daha önce de defalarca söylediğim gibi, RockChip cihazların sürücüleri sağlıklı bir şekilde en son:
Microsoft Windows 7 işletim sisteminde çalışıyor.
Sonrası sorunlu.
O halde aklıma tek gelen UPDATE Çünkü win7 sistemde alıyorum bu hatayı. Güncelleme yapıp tekrar deneyeceğim. Yanıt için teşekkürler kardeşim

samazung

Üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
76
37
18
46
İşlemler windows 10 üzerinde yapılmıştır. Uygulamayı yönetici olarak windows 7 uyumluluk modunda çalıştırın. Run bastım program kapandı diyen arkadaşta bilgisayarını malware ve virüs testinden geçirsin. Bu işi yapanlar windows update lerini mutlaka yapsın, yoksa bir yerde sorun çıkıyor. Driverları eksiksiz kurun ve anlatımı dikkat ederek yapın., sorunsuz yüklenir. Elinizdeki cihazın orjinali olan yazılımın bu olduğuna kanaat ediyorsanız yazılımı atın. Bilgisayardan iyi anlarım, radyo tamir ederim, yazılımcıyım diyen arkadaşlara bir sözüm var, bu işi yapmıyorsanız, telefon yazılımcısı değilseniz bu işe soyunmayın. Hakkınız çünkü bir adettir, yanlış düğmeye basarsanız cihazınız hardbrick olur ve çöpe atarsınız.

ajan

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Haz 2017
19
1
3
26
cihazı bağladıgımda found one loader device de kalıyor cihazı nasıl msc olarak tanımlıyabılırım

ersanh

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2022
7
0
1
43
Merhabalar konuyu hortlakmak gibi olmasın; Benim de aynı model bir tabletim var. Fakat config 8 işe yaramıyor program kendini kapatıyor. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
config 16 ile yükleme yaptım. Açıldı Free KİDS yk86vw-ckd-v1.0 verdiniz rom dosyası ile; fakat sürüm yükseltmek için ne yapa bilirim.

Bu cihazın sürümünü yükseltebileceğinizi sanmıyorum.
Çünkü bildiğim kadarıyla bu cihaz için herhangi bir yazılım yükseltmesi yayınlanmadı.

ersanh

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2022
7
0
1
43
Çünkü bildiğim kadarıyla bu cihaz için herhangi bir yazılım yükseltmesi yayınlanmadı.
Ben bu rom dosyasını hometech ht 7rt ye yükleme yaparak açtım . Chazım açıldı! Fakat bu rom dosyasın android 4.4.4 eski bana daha yeni bir sürmü gerekli. Yada gene uyumlu bir rom. Hometech kendi sürümü android 5 ama maalesef bulamıyorum.. Teşekkür ederim ilğiniz çin.

ersanh

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2022
7
0
1
43
Merhaba hocam iyi günler ! Sonunda tabletim hometech ht 7rt Batch Tool V1.08 yazılım atarken yanlış rom dan kapandı. Bilgisayar hiç görmüyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz.