Mini Android Endoscope

• Konbuyu başlatan Paradox
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 1K

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Mini Android Endoscope

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Mini Android Endoscope son derece ilginç bir ürün.
Sağlık alanında kullanılan endoskopi kameralarına benzeyen cihaz 7 mm kalınlığında bir kablo şeklinde görülüyor.
Ancak bu kablonun bir ucunda kamera yer alıyor.
Kablonun diğer ucunu ise micro USB portundan akıllı telefonunuza bağlıyorsunuz.
Böylelikle zorlu alanlarda, görmeniz gereken detaylara ulaşabiliyorsunuz.
Bir şey tamir ederken veya sadece eğlence amaçlı olarak bu ürünü kullanabilirsiniz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Zeki Müreni de görecekmiyiz.?. Şaka şaka. Bende var. Çok iyi. Bir hikayem var kısaca anlatayım.;

Bir gün bir müşteri bir laptop getirdi bana. Abi bundan gacur gucur sesler geliyor dedi. Ne yapabiliriz dedi. Sallayınca da tıkırtı çıkıyor dedi. Bende en kolay yol tabii ki ya ram kapağını yada hdd kapağını söküp, bundan daha ince olan yılanımı cihazın içine zorladım, acaba içinde ne var diye. Bir anda, hamamböceğinden daha ufak bir böcek ailesi ile gözgöze geldim. Birisi ölmüş ayin yapıyorlardı herhalde. İkisi canlı biri ayaklarını tavana dikmişti. :D Sonra laptop cumhuriyetinin nezih vatandaşlarını rahatsız etmeyelim dedim müşteriye. Müşteri tabii ki " ne oldu abi, ne vatandaşı " falan deyince, verdim eline kamerayı. Adam yerlere yattı gülmekten. Abarttım ama dizlerini dövdü gülmekten. Sonra ne mi yaptık. Amerikanın yaptığı gibi bu hevalleri özgürleştirdik efendim. Laptoptan da ses kesiliverdi. Yani bu alet bu işlere acayip yarıyor. Bazı ahlaksızlarda farklı amaçlar için kullansa da. Neyse çenem düştü, alıp gidiyorum. :D:D:D

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Valla bi ara bana da geldi bu kameradan. Adamlar define arıyorlarmış. Bilgisayara bagladıydım. İyi para almıştım. :zuhaha:

Son düzenleme: