Ohh Bee! İçerde Hiç Çekmiyordu!..

Yazdır

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Sayın Paradox;
Profilinizdeki linke tıkladım da (Burnumu sokmuş gibi olmayayım şimdiden belirtmek isterim.) Güneş Sistemini modellemişsiniz, açıkçası beğendim.
Bulduğum bir kaç hata var ve bildirmek isterim;
Dünya'nın Güneş'e uzaklığı yıl boyunca sabit değildir.
Dünya'nın çizgisel hızı yıl boyunca değişir (Burada "Yörünge Hızı" olarak belirtmişsiniz.).
Korktuğum şey de şu ki;
Gerçekten de yıl boyunca sitenizdeki değerler değişiyor olabilir. :D
Nereden yazacağımı bilemedim. Bir kaç forumu okudum, kurallara baktım tekrardan (3 adet yazım yanlışı bulduğumu da belirtmek isterim :yaz:)
Saygılarımı sunuyorum.
İyi forumlar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sayın Paradox;
Profilinizdeki linke tıkladım da (Burnumu sokmuş gibi olmayayım şimdiden belirtmek isterim.) Güneş Sistemini modellemişsiniz, açıkçası beğendim.
Dünya'nın çizgisel hızı yıl boyunca değişir (Burada "Yörünge Hızı" olarak belirtmişsiniz.).
Korktuğum şey de şu ki;
Nereden yazacağımı bilemedim. Bir kaç forumu okudum, kurallara baktım tekrardan (3 adet yazım yanlışı bulduğumu da belirtmek isterim :yaz:)
Saygılarımı sunuyorum.
İyi forumlar.

Paylaşılan bağlantılar herkese açıktır.
Paylaşılan bağlantıları dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar ziyaret edebilirsiniz.
Bu ziyaretlerinizi özellikle gezegenlerin konumları değiştiği zaman yapmanızı öneririm.
:zuhaha:

Hatalar konusuna gelince, doğrudur, olabilir.
Bende kusursuz değilim.
(En azından bazen.)
:cenaze:
Bir hata gördüğünüzde belirtirseniz düzeltmeye çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Sayın Paradox;
Korktuğum şey de şu ki;
Saygılarımı sunuyorum.
İyi forumlar.

adam admin niye kusur aradın. adamın zafiyetini bulmak için sitesine girmiş yahu

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden