Stock Rom Powerway DRN-X707 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Powerway DRN-X707 Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Yeni ve diğer Powerway yazılımlarını indirebilirsiniz.

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Powerway DRN-X707 Rom

Yazılım Yükleme Aracı

Son düzenleme:

hamiz34

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ara 2017
4
2
3
34
Paylaşım için teşekkürler. Yalnız bir sorunum var. Y ve X ekseni ters döndüğünden dolayı adb'den küçük bir patch attım ondan sonra hiç açılmadı ve şuanda tablet hard brick olmuş durumda. hiç bir şekilde tepki vermiyor. ne yaptıysam olmadı. Çözümü olan varsa şimdiden teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Paylaşım için teşekkürler. Yalnız bir sorunum var. Y ve X ekseni ters döndüğünden dolayı adb'den küçük bir patch attım ondan sonra hiç açılmadı ve şuanda tablet hard brick olmuş durumda. hiç bir şekilde tepki vermiyor. ne yaptıysam olmadı. Çözümü olan varsa şimdiden teşekkürler...
Bu yazılım cihazınızda ters görüntü mü verdi?

• Beğen
Tepkiler: kamranlavan

hamiz34

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ara 2017
4
2
3
34
Bu yazılım cihazınızda ters görüntü mü verdi?
Hayir. Cihaz bana geldiginde görüntüsü tersti. İnternetten bulduğum (adb tabanlı) bir program ile düzeltmeye çalıştım. Cihazı yeniden başlatmak istedim fakat bir daha hiç açılmadı. Cihazı açıp batarya baglantiaini kesip tekrar lehinledim. Bataryada sorun yok. Voltaj veriyor. Ama anakart voltaj almıyor ayrıca bilgisayar da görmüyor

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hayir. Cihaz bana geldiginde görüntüsü tersti. İnternetten bulduğum (adb tabanlı) bir program ile düzeltmeye çalıştım. Cihazı yeniden başlatmak istedim fakat bir daha hiç açılmadı. Cihazı açıp batarya baglantiaini kesip tekrar lehinledim. Bataryada sorun yok. Voltaj veriyor. Ama anakart voltaj almıyor ayrıca bilgisayar da görmüyor
Cihazın işlemcisi nedir? Test Point ile Unbrick işlemi yapılabilinir. Ayrıca bir dosya ile bu kadar kötü şekilde hard brick olacağını düşünmüyorum. Yani benim başıma hiç gelmedi. Mutlaka gözden kaçırdığınız birşeyler vardır. Cihazı usb kablo ile pc'ye bağlarken ses kısma basılı tutarak bağlayın. Ve hızlı hızlı power tuşuna 7 kez basın. Aygıt yöneticisinde bir hareketlenme oluyor mu ona da bakınız.

hamiz34

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ara 2017
4
2
3
34
İşlemci A33. USB bağlantısını yaparken denemediğim tuş kalmadi. Test point islemci ile uyumluysa onu da denemekte fayda var. Olumlu sonuç alırsam yazarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

emim63

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2017
3
0
1
43
merhaba bu romu yükledim cihaz açıldı fakat dokunmatik çalışmıyor yardımcı olurmusunuz

emim63

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2017
3
0
1
43
abi bu romuda yukledim sorun yine aynı dokunmatik çalışmıyor et-d70-v3.0 20181115 anakar numarası 133 işlemci

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
abi bu romuda yukledim sorun yine aynı dokunmatik çalışmıyor et-d70-v3.0 20181115 anakar numarası 133 işlemci

İki ihtimal var.
Ya dokunma paneli arızalı ya da elinizde cihazınızın farklı bir versiyonu var, bu nedenle de yazılım cihazınızla tam olarak uyumlu değil.
Ana kart değerleri ile arama yaptım ama ne yazık ki olumlu bir sonuca ulaşamadım.
Firma ile iletişime geçerseniz, belki yazılım konusunda size yardımcı olabilirler.

ibo6363

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ara 2019
4
0
1
38
merhaba aynı sorun ile karşıaştım romu yukledim cihaz açıldı dokunmatik çalışmıyor uyumlu rom varmı acaba

ibo6363

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ara 2019
4
0
1
38
merahablar aynı üründen bana tablet geldi bunun romunu yedek alabilirmiyim öyle bir seçenek veya pogrammı var