Samsung Galaxy A50 SM-A505F U9 Android 11 IMEI Repair Patch Certificate Sorunu

Meta başlık: Samsung Galaxy A50 SM-A505F U9 Android 11 IMEI Repair Patch Certificate Sorunu

Meta açıklama: Samsung Galaxy A50 SM-A505F U9 Android 11 IMEI Repair Patch Certificate Sorunu

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
kolay gelsin arkadaşlar telefonum a505f pda surunum:A505FDDS9CUF2

interneten araştırdım u9 andorid 11 repair yapılabiliyor yazıyordu gittim gunceledim root yaptım herşey tamam ama sertifika atınca şebeke gelmedi
(imei onarımı yapmadım direk şebeke onarımı yaptım)
bu cihazı sadece octoplus box yapabiliyor sanırım bende hesab olmadığı için başka bir telefoncu arkadaşa göturdum şebeke onarımı yaptı direk şebeke gelmedi
cimeria ile denedim telefonu çökertiyor yapamadı sonuç olarak kendi kulandığım telefon şebeke çekmiyor andoid 10 da geri getiremiyrum son versiyon u7 onda şuanki versiyon ise u9 yardımlarınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: özel

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
ustam z3x ile sertifika atık 2021 e ait olanından şebeke geldi yalnız telefon her yeni başlatınca şebeke gidiyor recovery den başlatmak lazım root ile alakalı bir sorun sanırım ona çözum bulamadım henuz

mert_33

Üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
48
11
8
38
ustam z3x ile sertifika atık 2021 e ait olanından şebeke geldi yalnız telefon her yeni başlatınca şebeke gidiyor recovery den başlatmak lazım root ile alakalı bir sorun sanırım ona çözum bulamadım henuz
ustam rootu kur denenmiştir yeniden başlatırken şebeke gitmez her sefer recovery mode almana gerek yok
direk indirebilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: lostalbi

Ahmetcan10

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2022
1
0
1
23
Merhaba bende suan a50 var en son surumde imei atmak istiyorum nasil yapabilirim detayli anlatirmisiniz bilgisayar var

sedatcizre

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Tem 2017
3
0
1
30