Samsung Galaxy J7 Nxt Yazılım Yüklerken Yarıda Duruyor

Yazdır

Hako21y

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2018
5
1
3
22
arkadaşlar lütfen yardım
telefonum j7 nxt android 8.1 di imeisi gitti telefoncuya gönderdim hiç sonuç alamadım yapmadılar telefonu yeniden getirdim sonra kendim android 8 den dusurme cabasına girdim telefon acilma ekranında durdu sonra yeniden yuklemeye calistim yuklemeye tam girecekken duruyordu mesella bot.img recovery falan giriyodu tam system yuklenecekken duruyordu sonradan dedim custom rom atiyim belki kurtaririm telefonu custom atarken de tam system falashlanacakken duruyodu yukleme donuyodu yani lutfen bu konuda biraz yardimci olsaniz nasil duzelir yuklenebilirmi telefoncuda falan

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,517
5,653
163
www.yavuzcakar.com
arkadaşlar lütfen yardım
telefonum j7 nxt android 8.1 di imeisi gitti telefoncuya gönderdim hiç sonuç alamadım yapmadılar telefonu yeniden getirdim sonra kendim android 8 den dusurme cabasına girdim telefon acilma ekranında durdu sonra yeniden yuklemeye calistim yuklemeye tam girecekken duruyordu mesella bot.img recovery falan giriyodu tam system yuklenecekken duruyordu sonradan dedim custom rom atiyim belki kurtaririm telefonu custom atarken de tam system falashlanacakken duruyodu yukleme donuyodu yani lutfen bu konuda biraz yardimci olsaniz nasil duzelir yuklenebilirmi telefoncuda falan

Cihazınıza, cihazınızı gönderdiğiniz yerde nasıl bir işlem uygulandı kestirmek güç.
Lakin işinin ehli biri, Box ve Dongle gibi araçların yardımı ile cihazınızı kurtarabilir.
Size önerim, çevrenizde iyi bir tamirci aramanızdır.

Hako21y

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2018
5
1
3
22
Cihazınıza, cihazınızı gönderdiğiniz yerde nasıl bir işlem uygulandı kestirmek güç.
Lakin işinin ehli biri, Box ve Dongle gibi araçların yardımı ile cihazınızı kurtarabilir.
Size önerim, çevrenizde iyi bir tamirci aramanızdır.
Saolun telefonu kendim açtìm ama imei sìkìntìsì hala var oreoda nasil atilabilir

Hako21y

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2018
5
1
3
22
Abicim bekliyceksin yapılacak maalesef birşey yok.
Boxlara güncelleme çıkmasını bekliyceksin.
Mağdur olan sayısı epeyi var.
Program var chimera die ben orda repair yapacaktìm yani sorunsuz sona kadar gidecekti lisansinizda para yok die hata verdi olurmuydu orda

Moderatör tarafında düzenlendi: