Xiaomi Mi10, Mi10 Pro, Mi 10T ve Mi 10T Pro IMEI Repair İşlemi - Başarılı

Xiaomi Mi10, Mi10 Pro, Mi 10T ve Mi 10T Pro IMEI Repair İşlemi - Başarılı

ByDark ByDark - #1
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bütün Mi10 modellerine imei repair işlemini başarıyla yapmış bulunmaktayım. Aşağıdaki görsel Mi10T den alınmadır admin arkadaşlar izin verirse repair konusunda uzaktan destek ile yardımcı olurum.

Screenshot_20201214_032451_com.whatsapp.w4b.jpg
ProGsm ProGsm - #2
Emegıne saglık kardesım
ByDark ByDark - #3
eyvallah ustam sağolasın
Paradox Paradox - #4
Uzak bağlantı programlarına erişim için gerekli bilgileri talep ederek insanlara her zaman yardımcı olabilirsiniz.
Lakin, bizler hiç bir konuda, hiç kimseye kefil değiliz ve buranın dışında olan her şey sizin aranızda, bizi bağlamaz.
ByDark ByDark - #5
Uzak bağlantı programlarına erişim için gerekli bilgileri talep ederek insanlara her zaman yardımcı olabilirsiniz.
Lakin, bizler hiç bir konuda, hiç kimseye kefil değiliz ve buranın dışında olan her şey sizin aranızda, bizi bağlamaz.
teşekkürler ustam
Paradox Paradox - #6
O Osman1989 - #7
Usta merhaba bana yardimci olabilir misin
Mi 10t lite 5g var bende bootloader unlock custom rom yüklendi magisk ile root yaptım ama IMEI değiştirmedim
ProGsm ProGsm - #8
Usta merhaba bana yardimci olabilir misin
Mi 10t lite 5g var bende bootloader unlock custom rom yüklendi magisk ile root yaptım ama IMEI değiştirmedim
efs sıldınızmı ustam
ProGsm ProGsm - #9
efs sıldınızmı ustam
team at usta cozlım hemen
ByDark ByDark - #10
iletişim bilgisi verebilirsiniz dendi bana
Paradox Paradox - #11
iletişim bilgisi verebilirsiniz dendi bana

Uzak bağlantı için gerekli bilgileri forum üzerinden isteyebilirsiniz.
Bu konuda sorun yok.
ByDark ByDark - #12
Uzak bağlantı için gerekli bilgileri forum üzerinden isteyebilirsiniz.
Bu konuda sorun yok.
tamam o zaman
O Osman1989 - #13
su an bütün bilgiler sabit henüz değişiklik yapamadım
ByDark ByDark - #14
su an bütün bilgiler sabit henüz değişiklik yapamadım
dilerseniz teamwiever verin bakayım
O Osman1989 - #15
1558459835
1g76us
O Osman1989 - #16
dilerseniz teamwiever verin bakayım
Usta yukarida
O Osman1989 - #17
Kısmet olmadı yarın saat 1’gibi tekrar açarım bilgileri yazarım
( bu arada sitenin yazı fontu çok güzel hangi font acaba teşekkürler)
ByDark ByDark - #18
Kısmet olmadı yarın saat 1’gibi tekrar açarım bilgileri yazarım
( bu arada sitenin yazı fontu çok güzel hangi font acaba teşekkürler)
hocam kusura bakmayın yeni gördüm
O Osman1989 - #19
hocam kusura bakmayın yeni gördüm
1558459835
187znd
K kuzoluk - #20
Merhaba, 10T Pro 8GB/256 Gb cihaz aldım yeni. Eski bir telefonumun imei'sini atmak istiyorum. Bu mumkunmudur? Mümkün ise bununla alakalı bir makale önerebilirmisiniz?
ByDark ByDark - #21
Merhaba, 10T Pro 8GB/256 Gb cihaz aldım yeni. Eski bir telefonumun imei'sini atmak istiyorum. Bu mumkunmudur? Mümkün ise bununla alakalı bir makale önerebilirmisiniz?
teamwiever adresi bırakırsanız yardımcı olabilirim
K kuzoluk - #22
teamwiever adresi bırakırsanız yardımcı olabilirim
Cihaz şuanda kilitli durumda kilidin açılmasına 1 hafta var. Yeni başvuru yaptım. Bunu yapmak için zannedersem kilit açık olmalı değil mi?
ByDark ByDark - #23
Cihaz şuanda kilitli durumda kilidin açılmasına 1 hafta var. Yeni başvuru yaptım. Bunu yapmak için zannedersem kilit açık olmalı değil mi?
evet hocam bl kilidi açık olmalı haksi halde işlem yapamazsınız
K kuzoluk - #24
evet hocam bl kilidi açık olmalı haksi halde işlem yapamazsınız
Teşekkürler hocam, kilit açılana kadar uygun bir makale bulamaz isem, size buradan ulaşırım.
ByDark ByDark - #25
herhangi bir anlatım bulabiliceğinizi de zannetmiyorum hocam internette hiç bir yerde mi10 ve sonrası için herhangi bir anlatım mevcut değil
K kuzoluk - #26
Genel olarak bu işin nasıl yapıldığını inceledim. QCM dosya yedeği alınıp, imei editlenip tekrar yuklenıyor. Bunun ıcın BL kilidi açık olmalı ve cihaz root'lu olmalı. Eksik bir kısım var mı hocam?
ByDark ByDark - #27
Genel olarak bu işin nasıl yapıldığını inceledim. QCM dosya yedeği alınıp, imei editlenip tekrar yuklenıyor. Bunun ıcın BL kilidi açık olmalı ve cihaz root'lu olmalı. Eksik bir kısım var mı hocam?
note 9s note 9 pro kısacası mi10 ve öncesi bir cihaza sahip olsaydınız anlattığınız işlemler kkesinlikle doğruydu ama mi10 ve sonrası için yöntemler çok daha farklı
K kuzoluk - #28
Hocam kilit açılınca sizi bulacağım.
ByDark ByDark - #29
Hocam kilit açılınca sizi bulacağım.
tamamdır hocam isterseniz teamwiever bırakın burdan iletişim bilgisi veremiyorum yasak
L loverless - #30
Özelden yazabilirsiniz yardımcı olabilirim
A Asaf_52 - #31
Merhaba Mi 10 T aldım eski telefonumun ımeı sini atmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
ByDark ByDark - #32
Merhaba Mi 10 T aldım eski telefonumun ımeı sini atmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
tabii ki teamwiever verin yardımcı olayım
A Asaf_52 - #33
tabii ki teamwiever verin yardımcı olayım
728 880 435
ByDark ByDark - #34
A Asaf_52 - #35
@ByDark, teamviewer yükledim ıd umarım doğrudur.
ByDark ByDark - #36
@ByDark, teamviewer yükledim ıd umarım doğrudur.
bilgisayara yükliyceksiniz
A Asaf_52 - #37
Kusura bakma sadece ıd yazıyor programda
A Asaf_52 - #38
bilgisayara yükliyceksiniz
Tamam hemen yüklüyorum
ByDark ByDark - #39
bekliyorum
A Asaf_52 - #40
ByDark ByDark - #41
teamviewer kapalı hocam
ByDark ByDark - #42
@Asaf_52 hocam yeni teamviewer id şifre verin yardımcı olayım
A Archelot - #43
Ücretli mi yapıyorsun?
ByDark ByDark - #44
Ücretli mi yapıyorsun?
ücretli hocam evet
H huzurlum - #45
Merhaba Cİhaz Mi10t Pro TWRP yüklü Root yüklü efs temizlendi ancak plaka yazılmıyor. Cihaz diag açıyor qcn gösteriyorum diag gösteriyorum ama cihaz okuma hatası yada bağlantı kesildi hatası veriyor. yardımcı olacak varmıdır?
ByDark ByDark - #46
Merhaba Cİhaz Mi10t Pro TWRP yüklü Root yüklü efs temizlendi ancak plaka yazılmıyor. Cihaz diag açıyor qcn gösteriyorum diag gösteriyorum ama cihaz okuma hatası yada bağlantı kesildi hatası veriyor. yardımcı olacak varmıdır?
team verin bağlanayım hocam yardımcı olurum
H huzurlum - #47
1 717 700 106
28dnb3
H huzurlum - #48
ByDark 20 dk da yaptı eline sağlık kardeşim.
Q quattro_coco - #49
team verin bağlanayım hocam yardımcı olurum
Merhaba,

Mi10TPro telefonuma imei atmak istiyorum, yardımcı olur musunuz ?
MühendisBey33 MühendisBey33 - #50
Merhaba,

Mi10TPro telefonuma imei atmak istiyorum, yardımcı olur musunuz ?
merhabalar yardımcı olmamı ister misiniz ?
Q quattro_coco - #51
çok sevinirim konuyla ilgili hiçbirşey bilmiyorum, telefonu az önce unlock yaptım
MühendisBey33 MühendisBey33 - #52
çok sevinirim konuyla ilgili hiçbirşey bilmiyorum, telefonu az önce unlock yaptım
teamviewer id şifre verin yardımcı olalım efendim
Q quattro_coco - #53
738 436 335
y72s5n
B benda_teme - #54
selamün aleyküm arkadaşlar bende mi note 10 var bl kilidini acınca imei uctu şuan tlf eu rom yükledim ama imei olmadıgı icin şebeke felan vs bişey yok imei numaralarıda yok anlicagın bu konu hakında bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem
ProGsm ProGsm - #55
selamün aleyküm arkadaşlar bende mi note 10 var bl kilidini acınca imei uctu şuan tlf eu rom yükledim ama imei olmadıgı icin şebeke felan vs bişey yok imei numaralarıda yok anlicagın bu konu hakında bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem
team wiwer alabılırmıyım
B benda_teme - #56
tabiki verim
ProGsm ProGsm - #57
bl acılmasıyla imeil arızaya dusmez ustacım
B benda_teme - #58
bl acılmasıyla imeil arızaya dusmez ustacım
valla aynen öyle oldu bende düşmez biliyordum ama düştü işte aklımın almadıgı nokta orası işte
B benda_teme - #59
580 280 001

951ycg
ProGsm ProGsm - #60
580 280 001

951ycg
bırazdan baglanıyorum ustacım
B benda_teme - #61
tmm abem
B benda_teme - #62
abem xiaomi mi note 10 orjinal rom yükledim twerepe ve root attım imei icin başka bişey varmıydı abem hazır şuan hepsi sana zahmet müsait olunca bakarmısın bi
B benda_teme - #63
merhaba anlıyorsanız banada yardımcı olurmusunuz rica etsem proo gsm abe bakıyordu şuan burda degil sanırım
MühendisBey33 MühendisBey33 - #64
merhaba anlıyorsanız banada yardımcı olurmusunuz rica etsem proo gsm abe bakıyordu şuan burda degil sanırım
tabii ki yardımcı olurum efendim teamviewer verin
K kurban50 - #65
Efs silme kodu ne giriyorsunuz yazarmisiniz
B birol_cinar - #66
Merhabalar, yurt dışından mi10t pro hediye geldi, acaba eski telefonumun imei ni atabilir miyiz?
Q quattro_coco - #67
Emeğine sağlık kardeşim, %100 başarı, mi10tpro imei repair başarılı...
K kurban50 - #68
tabii ki yardımcı olurum efendim teamviewer verin
Pazartesi imei repair yapacam mi10 t proya kafama takilan silme kodu focof2 pro ile aynimi birebir yoksa modemle bi dosya siliyorduk onu silmeyecekmiyiz telin icine atip sildigimiz
MühendisBey33 MühendisBey33 - #69
Merhabalar, yurt dışından mi10t pro hediye geldi, acaba eski telefonumun imei ni atabilir miyiz?
atılabilir ama tuşlu telefon ise atılmasını tavsiye etmem pek kalıcı olmuyor
MühendisBey33 MühendisBey33 - #70
Emeğine sağlık kardeşim, %100 başarı, mi10tpro imei repair başarılı...
teşekkür ederim efendim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
B birol_cinar - #71
atılabilir ama tuşlu telefon ise atılmasını tavsiye etmem pek kalıcı olmuyor

hayır akıllı telefon çok eski değil
MühendisBey33 MühendisBey33 - #72
hayır akıllı telefon çok eski değil
o zaman sorun olmaz 4.5G li ise pek düşüceğini sanmam
Corsan34 Corsan34 - #73
Merhaba arkadaşlar bende internette mi 10 için imei repair işlemi araştırırken bu siteyi buldum uye oldum kendimi tanıtmadan mesaj yazıyorum umarım ayıp olmaz ..mi 10 imei işlemi konusunda yardımcı olabilecek birisi çıkar diye yazıyorum.
Teşekkürler şimdi den
MühendisBey33 MühendisBey33 - #74
Merhaba arkadaşlar bende internette mi 10 için imei repair işlemi araştırırken bu siteyi buldum uye oldum kendimi tanıtmadan mesaj yazıyorum umarım ayıp olmaz ..mi 10 imei işlemi konusunda yardımcı olabilecek birisi çıkar diye yazıyorum.
Teşekkürler şimdi den
teamviewer id şifre verirseniz eğer yardımcı olabilirim efendim
B birol_cinar - #75
o zaman sorun olmaz 4.5G li ise pek düşüceğini sanmam

ne yapmam gerekiyor hocam, bu konularda hiç bilgim yok
MühendisBey33 MühendisBey33 - #76
Teşekkürler şimdi den
bu arada aramıza hoşgeldiniz :) doğru adrese gelmişsiniz
MühendisBey33 MühendisBey33 - #77
K kurban50 - #78
Ücretlimi yardim ediyorsun
MühendisBey33 MühendisBey33 - #79
bootloader kilidiniz açık mı ?
MühendisBey33 MühendisBey33 - #80
Ücretlimi yardim ediyorsun
takıldığınız yerde ücretsiz yardımcı olabilirim efendim
B benda_teme - #81
arkadaşlar bende xiaomi mi note 10 var imei gitti silindi bende endonezya rom yükledim şuan bl acık birazdan twerepe ve root atıcam acılmasını bekliyorum rica etsem bir arkdaş imei konusunda yardımcı olurmu bana şuan rot atıyorum
MühendisBey33 MühendisBey33 - #82
arkadaşlar bende xiaomi mi note 10 var imei gitti silindi bende endonezya rom yükledim şuan bl acık birazdan twerepe ve root atıcam acılmasını bekliyorum rica etsem bir arkdaş imei konusunda yardımcı olurmu bana şuan rot atıyorum
konusunu paylaştım forumda
B benda_teme - #83
konusunu paylaştım forumda
hocam yardımcı olsanız olurmu team wier verim size hersey hazır şuan
MühendisBey33 MühendisBey33 - #84
hocam yardımcı olsanız olurmu team wier verim size hersey hazır şuan
tabii ki olurum efendim verin id şifre
B benda_teme - #85
580 280 001

e9x3d6
B benda_teme - #86
tabii ki olurum efendim verin id şifre
buyrun hocam
MühendisBey33 MühendisBey33 - #87
hocam akşam yorgundum biraz müsaitseniz devam edelim
Z zetec - #88
Pazartesi imei repair yapacam mi10 t proya kafama takilan silme kodu focof2 pro ile aynimi birebir yoksa modemle bi dosya siliyorduk onu silmeyecekmiyiz telin icine atip sildigimiz
Bulabildiniz mi hocam aynıymıymış kodlar
K kurban50 - #89
Pazartesi acilacak kilit onceki mesajdada yazdigim gibi efs silme foco ile aynimi bi
Bulabildiniz mi hocam aynıymıymış kodlar
Yok hocam kimse soylemiyor devlet sirri gibi iki kelime ama yardimci olmuyirlar sanirim ucretli yapmayi istiyorlar yardimci olmuyirlar
MühendisBey33 MühendisBey33 - #90
Pazartesi acilacak kilit onceki mesajdada yazdigim gibi efs silme foco ile aynimi bi

Yok hocam kimse soylemiyor devlet sirri gibi iki kelime ama yardimci olmuyirlar sanirim ucretli yapmayi istiyorlar yardimci olmuyirlar
dün gece 5 e kadar kendi yapmaya çalışıp da bozan bir arkadaşın telefonunu yapmaya uğraştım bir diğer arkadaş da kendi yapmaya çalıştığı için parmak izi bozuldu yine de kendim yapıcam ben derseniz bu konuda zaten gerekli dosyalar var anlatımı da mevcut
K kurban50 - #91
dün gece 5 e kadar kendi yapmaya çalışıp da bozan bir arkadaşın telefonunu yapmaya uğraştım bir diğer arkadaş da kendi yapmaya çalıştığı için parmak izi bozuldu yine de kendim yapıcam ben derseniz bu konuda zaten gerekli dosyalar var anlatımı da mevcut
Konu ve anlatimi nerde bulamadim tam
K kurban50 - #92
Bu konuda gerekli dosyalar nerde hocam tekrar baktim 1 sayfadan itibaren
MühendisBey33 MühendisBey33 - #93
Bu konuda gerekli dosyalar nerde hocam tekrar baktim 1 sayfadan itibaren

buyrun burda var dosyalar

bu da Mi10 repair dosyaları buyrun deneyin umarım cihazınıza zarar vermeden yapabilirsiniz.
K kurban50 - #94

buyrun burda var dosyalar

bu da Mi10 repair dosyaları buyrun deneyin umarım cihazınıza zarar vermeden yapabilirsiniz.
hocam teşekürler siz eminmisiniz mi10t pronun efs silme kodunun orda yazılan olduğundan
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf8

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf9

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf7
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf10

yani bu kodlardan
MühendisBey33 MühendisBey33 - #95
hocam teşekürler siz eminmisiniz mi10t pronun efs silme kodunun orda yazılan olduğundan
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf8

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf9

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf7
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf10

yani bu kodlardan
kodlar doğru hocam ancak benim yöntemim daha farklı benim yaptığım işlemlere göre soruyorsanız kodlar doğru ama eksik bu yönteme göre soruyorsanız kodlar doğru ancak denemedim.
K kurban50 - #96
Dün mi10 t pro IMEI yaptım silme kodu poconun kodu ile aynı sadece poco f2 prodan farkı tekin içine modem dosyası atılmıyor ve sonrasında silme olmuyor ilk 4 dosya sildimi tamamdir dünden beri kullanıyorum hatasız sorunsuz günlerce sordugumn sorunun cevabını kendim buldum
hayati6103 hayati6103 - #97
kodlar doğru hocam ancak benim yöntemim daha farklı benim yaptığım işlemlere göre soruyorsanız kodlar doğru ama eksik bu yönteme göre soruyorsanız kodlar doğru ancak denemedim.

merhaba,
mi 10 t var bende. sabah twrp yükledim. magisk yüklü ama uygulama içindeki magiskler yüklü değil..yükle diyorum.yüklüor kapatıp aıyor. ama yine yükle aktif...

imei atacaktım, com bağlantısı yapamadım.
yardımcı olabilirseniz sevinirim.

760 082 866
f5uu99
hayati6103 hayati6103 - #98

ücretsiz diye düşünmem burdan kaynaklanıyormuş :) sağlık olsun .
yinede ilgilendiğin için teşekkür ederim.
umarım ileride sorun yaşamayız +44 yüzünden .....
hayati6103 hayati6103 - #99
team at usta cozlım hemen

merhaba,
imei için ücretsiz destek yapabiliyor musunuz?
sizden talep ediyorum mümkünse.

760 082 866
1d1sq4
serkanaykut85 serkanaykut85 - #100
Dün mi10 t pro IMEI yaptım silme kodu poconun kodu ile aynı sadece poco f2 prodan farkı tekin içine modem dosyası atılmıyor ve sonrasında silme olmuyor ilk 4 dosya sildimi tamamdir dünden beri kullanıyorum hatasız sorunsuz günlerce sordugumn sorunun cevabını kendim buldum

mi 10t yemi modem dosyası atılmıyor ?
K kurban50 - #101
mi 10t yemi modem dosyası atılmıyor ?
aynen ilk 4 silme kodu yaz tmm
Hamitkapu0 Hamitkapu0 - #102
Dostum diag mode bir türlü alamadım cihazı com görüyor ama cihazı görmüyor yardımcı olabilir misin
Z zago - #103
Dostum diag mode bir türlü alamadım cihazı com görüyor ama cihazı görmüyor yardımcı olabilir misin
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,diag_mdm,adb
diag açma kodu bu
Hamitkapu0 Hamitkapu0 - #104
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,diag_mdm,adb
diag açma kodu bu
Eyvallah hocam o akşam çok uğraştım ama halletim sıkıntısız kullanıyorum şuan
B birol_cinar - #105
xiaomi mi10t pro imei repair konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
Not: bootloader kilidi açık
Aydar Aydar - #106
xiaomi mi10t pro imei repair konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
Not: bootloader kilidi açık
Forumumuzda IMEI Repair Konusu mevcuttur.
Not: Siz Risk almamak istiyorsanız uzaktan bağlantı ile IMEI Repair işlemi yapabiliriz.

K kurban50 - #107
Mi10İ veya mi10lite twrp olan varmi
S sefai77 - #108
Mi 11 de durum nedir hocam ?
U Untouchablee - #109
Mi 11 de durum nedir hocam ?
Hocam ona henüz twrp çıkmadı o yüzden bir şey diyemiyorum
S sefai77 - #110
Mi 10 pro çift hat imei repair olabiliyor mu ?
P Puruva - #111
Mi10t pro ,android11,miui 12.1.2 kendi romu,boatloader kilidi acik,rootladim,ama ne yaptiysam diag port acamadim,butun codlari komutlari vs denedim olmuyor,yapabilen yardimci olabilirmi rom u degistirmeden
U Untouchablee - #112
Mi10t pro ,android11,miui 12.1.2 kendi romu,boatloader kilidi acik,rootladim,ama ne yaptiysam diag port acamadim,butun codlari komutlari vs denedim olmuyor,yapabilen yardimci olabilirmi rom u degistirmeden
android 11 de telefonu sıfırlamanız gerekecektir olur derseniz yardımcı olabilirim
N necars - #113
Hocam ona henüz twrp çıkmadı o yüzden bir şey diyemiyorum
Başka bir forumda Rsa şifreleme den dolayı repair olamayacagı yazıyordu.
Telefonu alalı 1 ay oldu.İleride olur demişlerdi.
İyi haberlrinizi bekliyoruz
U Untouchablee - #114
başks bşr forumda Rsa şifreleme den dolayı repair olamayacagı yazıyordu.
Telefonu alalı 1 ay oldu.İleride olur demişlerdi.
İyi haberlrinizi bekliyoruz
iade şansınız varsa iade etmenizi tavsiye ederim ama bir ihtimal çıkabilir muhtemelen resistör değişimiyle repair yapılabilir olucak gibi görünüyor umarım buna gerek kalmadan klasik yöntemle repair yapılabilir
P Puruva - #115
android 11 de telefonu sıfırlamanız gerekecektir olur derseniz yardımcı olabilirim
sıfırlyabiliriz,nasıl yapacağız
BassMixx80 BassMixx80 - #116
Hocam elimde mi10t yurtdışı cihaz var imei atmak istiyorum ama bu işlemler hakkında çok bilgim yok yardım edebilir misiniz rica etsem.
Sadece OEM kilidini açtım ve usb hata ayıklamayı aktif ettim.
T toricelli - #117
Hocam elimde mi10t yurtdışı cihaz var imei atmak istiyorum ama bu işlemler hakkında çok bilgim yok yardım edebilir misiniz rica etsem.
Sadece OEM kilidini açtım ve usb hata ayıklamayı aktif ettim.
teamviewer id ve şifre gönderinde bir bakayım.
M mesir - #118
S.A. arkadaşlar, mi10t var bende imei atılmış ama bir türlü volte sini çalıştıramadım, bi yardımcı olur musunuz acaba, bu arada sim 2 da takılı hat, turkcell kullanıyorum
M mesir - #119
kod ile disable yaptım bu arada
U Untouchablee - #120
kod ile disable yaptım bu arada
Teamviewer atın isterseniz yardımcı olabilirim.
M mesir - #121
Tamam yeptım şu anda problem yok, turkcell den volte aldım düzeldi, teşekkürler, bir şey daha sormat istiyorum, 1. karta imei atmanın yolu bulundu mu acaba
O ozozyurek - #122
Selamlar Xaomi mi 11 e imei kırabiliyormusunuz?
U Untouchablee - #123
Selamlar Xaomi mi 11 e imei kırabiliyormusunuz?
twrp çıktı ama henüz repair yöntemi yok maalesef
O ozozyurek - #124
twrp çıktı ama henüz repair yöntemi yok maalesef
Teşekkür ederim
erkan17 erkan17 - #125
Hocam yurt dışı mi 10 pro kullanıyorum hattım kesildi yardımcı olma imkanınız varmi
U Untouchablee - #126
Hocam yurt dışı mi 10 pro kullanıyorum hattım kesildi yardımcı olma imkanınız varmi
Tabii ki bootloader kilidiniz açık mı ?
cihans00 cihans00 - #127
sa arkadaşlar birtane mi 10 t pro varda tüm işlemleri halletim nerdeyse fakat diag açıyorum ama imei yazmıyor bana yardımcı olabilirmisiniz dft pr var bende
T toricelli - #128
sa arkadaşlar birtane mi 10 t pro varda tüm işlemleri halletim nerdeyse fakat diag açıyorum ama imei yazmıyor bana yardımcı olabilirmisiniz dft pr var bende
imei repair işlemine ilişkin detaylı anlatımlar,
Bu ve bu başlıkta
kolay gelsin.
L loverless - #129
Driver değiş veya manuel dene hocam
takoli takoli - #130
Merhaba arkadaş ben bir arkadaş tan ixomi 10t pro aldım birine İmeil artırmış ancak açılış ekranında 5G yazısı gitmiş ve mi hesabı açıklamıyor tekrar deneyin diyor Bir sunucu hatası meydana geldi bir veya 2 dakika bekleyin ve tekrar deneyin diyor
Bu cihaza ne yapmışlardır sizce
takoli takoli - #131
imei repair işlemine ilişkin detaylı anlatımlar,
Bu ve bu başlıkta
kolay gelsin.
Yardımcı olurmusunuz
L loverless - #132
Yardımcı olurmusunuz
Hocam cihaz ile ilgili buraya team wiewer atın ben iletişim veremiyorum bakalım birşey tahmin ediyorum
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-mi10-mi10-pro-mi-10t-ve-mi-10t-pro-imei-repair-islemi-basarili.10988/