Çözüldü Xiaomi Redmi Note 7 IMEI Repair - Mobil Kulüp'e Özel Anlatım

Yazdır

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
teşekkür ederim hocam sorumu yanlış anladın sanırım imeileri düzenlememde yardımcı olabilir misin anlamında demiştim :)
İmeileri derken sadece sim2 yi değiştirebiliyorsun
1.ci sayfadaki qcn dosyasını indir hex editör veya ultraedit gibi hex düzenleyici programlarla aç ve 08 8A satırını arat oraya düzenleyeceğin imeinin hex kodlarını yaz xyz.qcn gibi kısa isimle kaydet ve önce QFİL ile restore et sonrada telefonu pcden çıkarmadan QPST software download ile de restore et ve cihazı yeniden başlat

mcjunior

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Kas 2019
6
0
1
34
İmeileri derken sadece sim2 yi değiştirebiliyorsun
1.ci sayfadaki qcn dosyasını indir hex editör veya ultraedit gibi hex düzenleyici programlarla aç ve 08 8A satırını arat oraya düzenleyeceğin imeinin hex kodlarını yaz xyz.qcn gibi kısa isimle kaydet ve önce QFİL ile restore et sonrada telefonu pcden çıkarmadan QPST software download ile de restore et ve cihazı yeniden başlat
eyvallah kardeşim dediğin gibi yaptım oldu çok teşekkür ederim.Bu arada cihazı sökmeden yaptım işlemleri test point işlemi yapmadan oldu :)

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
eyvallah kardeşim dediğin gibi yaptım oldu çok teşekkür ederim.Bu arada cihazı sökmeden yaptım işlemleri test point işlemi yapmadan oldu :)
Rica ederim sorununuz çözüldüyse ne mutlu qcn ile imei repairde cihaz sökmeye felan gerek yok sadece twrp-root-twrp ile efs reset ve qcn yüklemek yeterli geçmiş olsun

abuzer63

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Eyl 2019
20
7
3
35
slm aleyküm xiaomi sersi için imei repair işlemi için en başaırılı box hangisidir

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
@Soulfly @cetoz geribildirim oalrak yazıyorum efs siliniyor imei kalıyor dualimei write olayı bunda da mı geçerli acaba boşa uğraşmayın mi11 de denedim repair ok yanlız qcn hatalı olabilir. mac adresi modifiye ettim wifi gitti başka qcn ile yaptım

xblue

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2019
18
0
1
33
merhaba anlatılanlara gore ımeı değistirdim iki haftaya yakın sıkıntısız kullandım daha sonra hat gıttı tekrar ımeı atıyım dıye ugrasırken sanırım yanlıs bısey yaptım ve telefon persist hatası verdi. romun icersindeki persist.img yükledim olmadı. romu sıfırdan yükledim olmadı. bana destek verecek veya baska bi yerde yaptırabileceğim bi yer var mı tesekkürler.

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
merhaba anlatılanlara gore ımeı değistirdim iki haftaya yakın sıkıntısız kullandım daha sonra hat gıttı tekrar ımeı atıyım dıye ugrasırken sanırım yanlıs bısey yaptım ve telefon persist hatası verdi. romun icersindeki persist.img yükledim olmadı. romu sıfırdan yükledim olmadı. bana destek verecek veya baska bi yerde yaptırabileceğim bi yer var mı tesekkürler.
Cihaz Çökükmü Şuan​

xblue

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2019
18
0
1
33
Moderatör tarafında düzenlendi:

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
Fastbootta twrp yükleyip otg yada sdcard ile twrp rom kurmayı denedinmi.Wipe cache data yap öyle kur

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
evet onuda denedim orada veriyor persist hatasını
Efs backup almışmıydın aldıysan twrpden rom yükledikten sonra efs backupu geri yüklemeyi denermisin. Efs backup almadıysan sıkıntı ben nolur nolmaz diye hem modem hemde efs backup alırım kesinlikle yüklersin eski halini alır

Moderatör tarafında düzenlendi: