Custom Rom Xiaomi Redmi Note 9 ENG Rom V2

Yazdır

EzeRUS

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2021
5
0
1
44
ustalarım eng rom yedi repair yaptım ama glabol rom atınca cihaz fastboota kalıyor yazılımıda tam yemiyor hata veriyor iki programla attım miflash bi tr tools üzerinden ama cust.img ve exaid.img yemiyor cihaz hata veriyor acil yardım nasıl çözücem
Hocam BL kilidi açık ise Miflash ile engrom atın sonra Trtools pro ile meta mod da sim2 ye yazın. sonra fastboot dan miflash ile global sürüm atın. BL açık değil ise TrTools Pro ile açın önce.

EzeRUS

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2021
5
0
1
44
ustalarım eng rom yedi repair yaptım ama glabol rom atınca cihaz fastboota kalıyor yazılımıda tam yemiyor hata veriyor iki programla attım miflash bi tr tools üzerinden ama cust.img ve exaid.img yemiyor cihaz hata veriyor acil yardım nasıl çözücem
EngRom atınca NvRAM ve NvData dosyalarını silmeyi unutmayın.

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
Hocam BL kilidi açık ise Miflash ile engrom atın sonra Trtools pro ile meta mod da sim2 ye yazın. sonra fastboot dan miflash ile global sürüm atın. BL açık değil ise TrTools Pro ile açın önce.
hocam aynısını yaptım cihaz açılmıyor yazıda kalıp fastboot moduna atıyor

asa121

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2022
4
1
3
29
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum fastbootta kalıyor tekrar rom atıyorum hata veriyor tam atmıyor nasıl düzelitcez imei falan attım ama rom kurmaya gelince böyle olud

asa121

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2022
4
1
3
29
Fastboot command failed hatası alan arkadaşlar yani rom yüklemede yarısında kalan arkadaşlar için Flash Tool ile format+all yapıp romu yükleyip (İMEİ GİDECEK) tekrardan eng rom işlemerini yapsın ve tekrar imei yüklesin sorun düzelecek ben öyle çözdüm

• Beğen
Tepkiler: erol06