Xiaomi Redmi Note 9 IMEI Onarımı

Yazdır

Elbiniolaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eyl 2019
7
1
3
43
merhaba sp tool var bende redmi note 9 un nvdata ve nvram dosyaları gitmiş sanırım.ekte stok rom yüklediğim zam sp toolsla imei kısmı uçmuş telefoncu degilim. sptools la nvram nvdata dosyalarını format+donload modda yazabiliyorum yazdığım zaman rom doğal olarak sadece format+dowload modda yükleniyor.ime bilgisini nasıl yüklerim? bootloader acıp kapayabiliyorum. bypass aut yapabiliyorum

Ekli dosyalar

• 1638110200354.jpg
    1638110200354.jpg
    447.1 KB · Görüntüleme: 34

martinhertz

Üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
35
10
8
29
eng rom v2 yükleyin nvram ve nvdata silin maui meta ile repair yapıp global flashlayın.

Elbiniolaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eyl 2019
7
1
3
43
ENG rom la imei attım sıkıntı yok fakat rom sp flash tools la atıyorum doğal olarak donwload kısmından atmıyor. komple download+format seceneği ile atıyor. attığımda da imei ucuyor.. downlooad la atabileceğim yada başka bir programla mi flash gibi rom mevcutmudur

martinhertz

Üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
35
10
8
29
bootloader acıp kapayabiliyorum yazmışsınız. O halde romu clean all seçili şekilde mi flash tool ile yükleyin :)

Elbiniolaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eyl 2019
7
1
3
43
bootloader acıp kapayabiliyorum yazmışsınız. O halde romu clean all seçili şekilde mi flash tool ile yükleyin :)
Dostum mi flash tools ta 1cisi uygun rom nerden bulurum 2 cisi Merlinin redmi note 9 mi account bypass romu var mi flash tools la nasıl yazarım. İçinde scarlet dosyası falan var. Mi flash tools uygun değil. Mi hesap var onu kaldırmaya çalışıyorum.

martinhertz

Üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
35
10
8
29
Dostum mi flash tools ta 1cisi uygun rom nerden bulurum 2 cisi Merlinin redmi note 9 mi account bypass romu var mi flash tools la nasıl yazarım. İçinde scarlet dosyası falan var. Mi flash tools uygun değil. Mi hesap var onu kaldırmaya çalışıyorum.
Mi account bypass romunu sp flash tool ile flaslayın daha sonra maui meta ile repair yapın.