Xiaomi Redmi Note 9 Pro Brick Farklı Programla Düzeliyor

Yazdır

wdogannx

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Kas 2020
3
2
3
23
Merhaba arkadaşlar
Öncelikle bu cihaz bir çok kişiye gitti cihazım redmi note 9 pro (joyuse) brick bir halde fakat kimse yapamadı
ben yıllardı yazılımla uğraşıyorum xiaomi telefonları da yavaş yavaş yapar hale geldim şimdi nasıl yaptığımı anlatıcam

Cihazın arkasını söktüm testpoit denen iki yeri kısa devre yapıp edl mode girdim ve mi flash prodan yazılımı yüklemeyi denedim hata aldım defalarca çünkü cihazın bootloader kilidi kapalı.
Biraz araştırma yaptım ve ekran filmini söküp denedim ve cihaza sonunda yazılımı yedirebildim cihaz uzun sürsede açıldı fakat cihaz kapanana kadar sorunsuz kullanılıyor cihaz kapandıktan sonra tekrar mi logosunda kala kalıyor ben de araştırıp bir program buldum birazdan aşağıya alıntı bırakıcam bu programda 4 numaralı seçeneği cihazı fastboot moduna alıp onaylayınca cihaz tekrar sorunsuz açılıyor.
Bende cihazı kapatmadan şarjını doldurup bootloader kilidini açmak için bekledim verilen 168 saati bekleyip bootloader kilidini açtım ve tekrar yazılım attım ancak sorun çözülmedi
cihaz sadece kapandıktan sonra mi logosunda kalıyor kapanmadığı sürece sorunsuz kullanılıyor bulduğum program aracılığıyla 2 saniyede açmak mümkün fakat günlük kullanımda şarj bitmesi veya istiyerek telefon kapatma durumunda bu sorun olucaktır ben bunun nedenini bilen birini arıyorum gerçekten çok garip bir durum programın fotosunu bırakıcam alta yardımcı olmanızı bekliyorum sorulara açığım

Ekran Alıntısı.PNG

PROGRAM BURDA ARKADAŞLAR
4 NUMARALI SEÇENEĞİ FASTBOOT MODDA SEÇMEDEN CİHAZ AÇILMIYOR ÇOK GARİP BİR DURUM NEDENİNİ BİLEN VARSA İLGİLENİRSE SEVİNİRİM.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DejavuTr

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2018
1
1
3
30
Logoda kalma durumu kameranın kafesinin altında bi bant var yerinden kayıp ankarta değiyor onu yerine oturtun düzelmesi lazım

• Beğen
Tepkiler: seriadam08

Casvera

Üye
Yasaklı üye
23 Nis 2020
53
4
8
28
nasıl yazılım yüklediniz
hangi program ile