Çözüldü Akıllı Saat IMEI Tamir - Akıllı Saat IMEI Değiştirme

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com

Yanılmıyorsam bu saatlerde IMEI değişimi, SMS gönderilerek yapılıyordu.
(Aşağıda detaylı bir video mevcut.)
Benzer bir saatte uygulamalı olarak deneme imkanım olmuştu.
Sanırım cihazınız kapandı, bu nedenle SMS alamazsınız.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Ayrıca:
IMEI değişimi yaptıktan sonra, cihazın ID bilgileri de değişiyor.
ID bilgileri değişince de, cihazı telefon uygulamasına bağlayamıyorsunuz.

Cihazınız kapanmamış ve IMEI değişimi yapmış olsaydınız:
IMEI değişimi yapıldığında,
Satıcı ile görüşerek, cihaza girilen IMEI ve yeni ID bilgilerinin sisteme kaydının yapılmasını sağlamanız da gerekmektedir.
Şayet satıcı bu bilgileri sisteme yeniden kayıt ettirebilirse, saatinizi telefon uygulamasına yeniden bağlayabilirsiniz.

alp.45

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
28
2
3
32
y1 imei attım oldu WhatsApp internet facebook onu nasıl ayarlıcaz arkadaşlar

alp.45

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
28
2
3
32
Pc temiz olması lazım driverları fln saatin kablosunu değiştrn başka kablo takın saat pc bağladnzda com bağlantı seçin forumda anlatılanları yapın oluyor sn write 2.verisyonu ile yaptm WhatsApp facebook internet nasıl olcak

alp.45

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
28
2
3
32
y1 smartwatch acil update yazılım lazım admin paylaştın y1 dosyasındaki yazılım kullandım ekran gitti kendi yazılım nasıl bulabilirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
y1 smartwatch acil update yazılım lazım admin paylaştın y1 dosyasındaki yazılım kullandım ekran gitti kendi yazılım nasıl bulabilirim

Ben sizin cihazınızın yazılımını mı paylaşmışım?
Hiç hatırlamıyorum.
Buyurunuz, cihazınızın yazılımı .
Aşağıdaki videodan faydalanarak yükleme yapabilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

cuncun75

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2018
3
0
1
48
Merhabalar Bende ZeblazeThor 4 var,elimdeki eski telefona ait IMEI numarasını bu cihaza atmak istiyorum,yapabilen arkadaş varsa ücret karşılığında veririm.Cevap bekliyorum

ekto02

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2018
2
0
1
43
Merhaba Ben Windows 8 Kullanıyorum Ve Sürücülerde Problem Yaşadım Acaba Sürücüleri Nasıl Kurabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim Hocam Akıllı Saatim Q18 İçin İstiyorum

ekto02

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2018
2
0
1
43
Merhaba Hocam Kısa Bir Araştırmadan Sonra Sürücü İmza Denetlemesini Devre Dışı Bırakarak Windows 8 İçin Sürücüleri Kurmayı Başardım Ve Q18 Saatime Başarılı Bir Şekilde İmei Attım Sizlere Çok Teşekür Ediyorum Sayenizde İmei İşimi Hallettim Ve Fark Ettiğim Kadarıyla Mtk62xx İçin Bu İşlemi Anlatan Tek Türkçe Kaynak Sizin Tekrardan Emeğinize Sağlık Elleriniz Dert Görmesin Paradox Hocam Saolun :):):):)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba Hocam Kısa Bir Araştırmadan Sonra Sürücü İmza Denetlemesini Devre Dışı Bırakarak Windows 8 İçin Sürücüleri Kurmayı Başardım Ve Q18 Saatime Başarılı Bir Şekilde İmei Attım Sizlere Çok Teşekür Ediyorum Sayenizde İmei İşimi Hallettim Ve Fark Ettiğim Kadarıyla Mtk62xx İçin Bu İşlemi Anlatan Tek Türkçe Kaynak Sizin Tekrardan Emeğinize Sağlık Elleriniz Dert Görmesin Paradox Hocam Saolun :):):):)

:rica:

cuncun75

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2018
3
0
1
48
ZeblazeThor 4 için deneyen arkadaş var mıdır?Mt6737 bir türlü bilgisayar görmüyor,kapalıyken bilgisayara USB den bağlayınca açılıyor cihaz

Son düzenleme: