Hometech Wi 10 Driver

Konu durumu: Merhaba Bu konu açılalı 180 günden fazla oldu.
Konu eski!
Güncel bir yanıt almak veya ilgili kullanıcılarla iletişim kurmak uzun zaman alabilir.

hlmky

Yeni Üye
bu makineye nasil format atiliyor arkadaş recovery yaparken yarıda kalmış ve şuan taplet acilirken sürekjli hata veriyor acilmiyor yeniden de recovery giremedim reseratio shift basılı tutuyorum ama nafile ne yapabilirim acaba ?

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
bu makineye nasil format atiliyor arkadaş recovery yaparken yarıda kalmış ve şuan taplet acilirken sürekjli hata veriyor acilmiyor yeniden de recovery giremedim reseratio shift basılı tutuyorum ama nafile ne yapabilirim acaba ?
Burada bulunan konudaki yorumları okumanız faydalı olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
yok arkadaş hersey denedim yinede aşamadım bu sorunu ben boot ekranı yada flashdan windows yükleyemedım
Bazı cihazlarda Bios'a F7 ile giriliyor.
Bende bir cihaz var.
O cihazda, cihaz açılırken logo görünür görünmez, cihaz üzerindeki Ses Açma ve Home tuşuna aynı anda basıldığında giriyor.
Siz de farklı tuş kombinasyonları deneyebilirsiniz.
Bios veya Boot ekranına gelebilseniz gerisi kolay aslında.

Bir şekilde kurtarma bölümüne gelemiyor musunuz?

evet bu ekrana gelebilsem halledeceğim ama malesef bu ekrana cıkaramadım f2 den f10 a kadar hepsini denedim ses açma + home denedim yine olmadı lanet olası şey

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
evet bu ekrana gelebilsem halledeceğim ama malesef bu ekrana cıkaramadım f2 den f10 a kadar hepsini denedim ses açma + home denedim yine olmadı lanet olası şey
O kadar araştırdım ama ne yazık ki bu cihazla ilgili sağlıklı bilgiler edinemedim.
Servisi arayıp sorarsanız, belki size yardımcı olurlar.

evet bende çokaraştırdım bir kişi buldum oda shift tuşu ile boot ekranına geliyor ama bende işe yaramadı bulursam da buraya yazacağim hersey için tşkler

hlmky

Yeni Üye
kendi sitelerinde destek bölümünde windows yazılımı varmış onu indirip deneyin dedi bende şuan onu indiriyorum hiç oraya bakmakdım

Konuyu başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
Paradox Hometech Wi 360 0
Paradox Hometech Wi 101 0
Paradox Hometech Wi 10 3G 0
Paradox Hometech W 835 0
Paradox Hometech W 735 0