Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Konu durumu: Merhaba Bu konu açılalı 180 günden fazla oldu.
Konu eski!
Güncel bir yanıt almak veya ilgili kullanıcılarla iletişim kurmak uzun zaman alabilir.

symbazz

Çalışkan Üye
[SHOWTOGROUPS=4,6,3]
Uefi windows 10

Bu bağlantıyı / linki görmek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu bağlantıyı / linki görmek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Microsoft tarafından sağlanan geçici etkinleştirme anahtarları :
  • Windows 10 Home -TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
  • Windows 10 Pro - VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
  • Windows 10 Enterprise - NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
ISO dosyasını USB belleğe yazma işlemi:

Kurulum işlemi:

FreeDOS Laptopa Kurulum:

[/SHOWTOGROUPS]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Windows 10 kurulumunu tamamladım fakat hometech in paylastatığı touch driveri uymadı wi101e kalibrasyon sorunu var dokunmatikte Rkranın 180 derece tersine işliyor nasıl çözebilirim bunu ?

symbazz

Çalışkan Üye
Windows 10 kurulumunu tamamladım fakat hometech in paylastatığı touch driveri uymadı wi101e kalibrasyon sorunu var dokunmatikte Rkranın 180 derece tersine işliyor nasıl çözebilirim bunu ?
Hometech' in paylaştığı driver windowsun hangi sürümü için. 32 bit yada 64 bit desteği nedir.

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
32 bit yazılım yüklü paylaştığı driverda 32 bit o konuda bir sorun yok gibi yazılım yükleniyor dokunmada sorun da yok ama tam ekranın değer köşesini algılıyor
indireceğiniz Wi101 TP Driver.rar isimli dosyayı bir klasöre çıkarttıktan sonra:
"install" isimli dosyayı yönetici olarak çalıştırabilir misiniz?

indireceğiniz Wi101 TP Driver.rar isimli dosyayı bir klasöre çıkarttıktan sonra:
"install" isimli dosyayı yönetici olarak çalıştırabilir misiniz?

Öncelikle selamun aleyküm sitenizde yeniyim günlerdir çözemediğim bir sorun için rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Hometech wi 10 tableti sıfırlamaya çalıştım yarıda kaldı ve format attım ama hiç bir özellik çalışmıyor şuan bahsettiğiniz konuyla aynı sorunlar yalnız bayramdan sonra gemiye gideceğim için servisede gönderemedim rizede de yaptıramadım gemide bu alet bizim herşeyimiz bana yardımcı olabilirmisiniz

bioslarında uefı olduğu için günlerdir formatlayamadım sadece onarım oluyordu ozamanda driverlar yüklenmiyordu stesinden bu gün bıos sorununu aşıp format atabildim şuan tek sorunum ekran dönmüyor ve intel dynamic platform driver yüklenmedi dokunmatik basınca baloncuk şeklinde basıyor tablet modunda ekran dönmüyor

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
bioslarında uefı olduğu için günlerdir formatlayamadım sadece onarım oluyordu ozamanda driverlar yüklenmiyordu stesinden bu gün bıos sorununu aşıp format atabildim şuan tek sorunum ekran dönmüyor ve intel dynamic platform driver yüklenmedi dokunmatik basınca baloncuk şeklinde basıyor tablet modunda ekran dönmüyor
Dokunma Paneli ile ilgili sorunun çözümü bu konuda yazılan yorumlarda mevcut.
Diğer donanım bileşenlerine ait sürücüleri de, indirdiğiniz sürücü paketinden paydalanarak yükleyebilirsiniz.

çok teşekkür ederim allah razı lsun sizden ricam çok daha iyi biliyorsunuz ben yaptım ama toplayamıyorum kafamda çok insan mağdur ben sizi şans eseri buldum ama Google de yazınca çıkıyor onlarada yardımcı olursanız çok sevap alırsınız allah razı olsun yapamazsam yine yazarım

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
çok teşekkür ederim allah razı lsun sizden ricam çok daha iyi biliyorsunuz ben yaptım ama toplayamıyorum kafamda çok insan mağdur ben sizi şans eseri buldum ama Google de yazınca çıkıyor onlarada yardımcı olursanız çok sevap alırsınız allah razı olsun yapamazsam yine yazarım
Allah (c.c.) cümlemizden razı olsun.

tek sorunum kaldı videonun altındaki indirme linki boş çıkıyor sorunumsa tablet moduna geçince ekranın dönmemesi ve klavyenin gelmemesi harici hiç bir sorunum kalmadı acaba ne yapabilirim

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
tek sorunum kaldı videonun altındaki indirme linki boş çıkıyor sorunumsa tablet moduna geçince ekranın dönmemesi ve klavyenin gelmemesi harici hiç bir sorunum kalmadı acaba ne yapabilirim
Videonun altındaki sürücüler sizin cihazınıza ait değil.
Sizin cihazınızın sürücülerine ait bağlantıyı daha önce paylaşmıştım.
Sorununuz sürücülerle ve bir şekilde sürücüleri sağlıklı bir şekilde yüklemeniz gerekiyor.
Siz biraz uğraşınız, olmazsa, ben uygun bir zamanda cihazınıza uzaktan bağlanıp bakabilirim ama bunu bugün yapmam imkansız.