Çözüldü Rowell S-534 Desen Kilidini Açma

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Rowell S-534 Desen Kilidini Açma

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Tableti açıyoruz ve desen kilidi ekranında bilgisayarımıza bağlıyoruz. Bilgiler silinmesin derseniz Read Pattern i, seçiyoruz. Bir süre sonra cihaz bulunuyor ve desen kilidini animasyonlu gösteriyor. Sizde tabletin ekranından kilidi açıyorsunuz. İsterseniz ayarlardan komple kaldırabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Böyle paylaşımları gördükçe nasıl heves ediyorum bu işlere anlatamam.
Güneye inip denize nazır bir yerde dükkan satın alıp, emekliliğimi bu işlerle uğraşarak geçirmek isteği geliyor bazen.
:ihtiyar:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Böyle paylaşımları gördükçe nasıl heves ediyorum bu işlere anlatamam.
Güneye inip denize nazır bir yerde dükkan satın alıp, emekliliğimi bu işlerle uğraşarak geçirmek isteği geliyor bazen.
:ihtiyar:
Allah uzun ömür versin. İstekleriniz olur inşallah.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Rowell S-534 Desen Kilidini Açma

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Tableti açıyoruz ve desen kilidi ekranında bilgisayarımıza bağlıyoruz. Bilgiler silinmesin derseniz Read Pattern i, seçiyoruz. Bir süre sonra cihaz bulunuyor ve desen kilidini animasyonlu gösteriyor. Sizde tabletin ekranından kilidi açıyorsunuz. İsterseniz ayarlardan komple kaldırabilirsiniz.
Üstad ben genelde bu işlemler için miracle kullanıyorum. Artık uni tool u kullanırız bu işlemler için,.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Tablette usb hata ayıklama bile açık değildi. Usb yi takınca biraz bekliyorsun. Sonra Found yani bulundu diyor ve işlemi yapıyor. Takdirimi kazandı vesselam.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Tablette usb hata ayıklama bile açık değildi. Usb yi takınca biraz bekliyorsun. Sonra Found yani bulundu diyor ve işlemi yapıyor. Takdirimi kazandı vesselam.
Üstad siz kanaat getirdiyseniz tamamdır. Miracle box bu konuda çok iyi ama bu iş gördüyse olay bitmiştir.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Olay ortada. Müşterinin resimleri falan varmış. Bu konuda işe yaradı. İş görür fazlasıyla bence.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss