Samsung Galaxy J2 SM-J200H Google Play Müzik Uygulama Hatası

• Konbuyu başlatan xcoll
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K
 Yazdır

xcoll

Üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2017
69
1
6
43
Google play muzıkte mp3 dıye klasorde sarkılar var ... sonradan birkac sarkı yukledım onlarda kendı baslarına klasör oldular play muzıkte suan 6 klasör var sakıncası arka arkaya calmıyor tek bır sarkı tek bır klsorde oldugu ıçın

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Dosya yöneticisine girip .mp3 uzantılı tüm dosyaları tek klasörde toplarsanız sorun çözülmüş olacaktır. Deneyip sonucu paylaşır mısınız? Eğer sorun çözülmezse forumdan başka birisi yardımcı olacaktır.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Google play muzıkte mp3 dıye klasorde sarkılar var ... sonradan birkac sarkı yukledım onlarda kendı baslarına klasör oldular play muzıkte suan 6 klasör var sakıncası arka arkaya calmıyor tek bır sarkı tek bır klsorde oldugu ıçın

ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaktır.

xcoll

Üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2017
69
1
6
43
Ben şimdi play muziği ilk açtıgımda sadece mp3 klsöru çıkıyordu liste felan oluşturmadım mp3 klasöruneeki sıra ıle calıyordu.. ana sonra ındırdıgım sarkılar nasıl olulraa album kapakları ıle ınıyor o yuzden her bırı ayrı klosuree ayrı album kapagı ıle gorunuyor.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

Format atın, ama Gmail hesabından çıkış yaparak bunu deneyin.