Recovery Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 7.0 Root ve TWRP

Yazdır

andoromamemo

Üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2017
33
79
18
29
G610f root 7.0 ilk önce cihazdan gelişitici seceneklerden oem kilidini acin daha sonra supersu dosyasını telefonun ana dizinine atin odin ile twrp flashlayın pda bolumunden daha sonra twrp girin install diyin supersu dosyasini bulup instal diyin işlem bittikten son reboot the system diyin işlem bukadar.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Anlayışınız için teşekkürler. Ama diğer uyarılara da uyunuz lütfen.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Eline sağlık

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadiralpay

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
1
0
1
24
G610f root 7.0 ilk önce cihazdan gelişitici seceneklerden oem kilidini acin daha sonra supersu dosyasını telefonun ana dizinine atin odin ile twrp flashlayın pda bolumunden daha sonra abi biraz daha ayrıntılı anlatirmisin ya da video çekebilir misin

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
G610f root 7.0 ilk önce cihazdan gelişitici seceneklerden oem kilidini acin daha sonra supersu dosyasını telefonun ana dizinine atin odin ile twrp flashlayın pda bolumunden daha sonra abi biraz daha ayrıntılı anlatirmisin ya da video çekebilir misin

Daha ne kadar detaylı istiyorsunuz ki.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Sunumu yapan arkadaşımız, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere biraz dikkat etseydi, soruyu soran arkadaşımız eminim olayı çözecekti.
Bunların sebebi Kedidir Kedi.

Ne yazık ki güzel Türkçe'mizi düzgün kullanamıyoruz.
Ben kendimi ilkokula yeniden yazdırmayı düşünüyorum.
Görüyorum ki, ilkokula yeniden başlaması gereken yalnızca ben değilim.
:kurallar:

mstank06

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Kas 2017
1
0
1
45
işlemi kullanmadan yayınlamayın.twrp ve cwm sadece usb otg yı görüyor ve sadece 6.0 root işlemi yapılabiliyor.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
işlemi kullanmadan yayınlamayın.twrp ve cwm sadece usb otg yı görüyor ve sadece 6.0 root işlemi yapılabiliyor.
Bilmeden konuşuyor, insanları suçlayıcı yorum yazıyorsun. Bir kere konuyu açan cwm diye bir kelime telaffuz etmemiş. Cihaz zaten usb den biligisayara bağlı olmalı. Bunun mantığı budur. Supersu programını telefona atabilmen içinde zaten usb hata ayıklama açık olmalı. Yani twrp yüklerkende supersu telefona atarken de, telefon usb ile bilgisayara bağlı olmalıdır. Twrp yükleyebilmen içinde download modunda olmalıdır. Bu bağlantı şekillerinden başkaca bir bağlantı türü biliyorsanız, anlatın bizde konunun altına iliştirelim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
TWRP DE DOSYAYI BULAMIYORUM YARDIM????
Cihazı normal açın ve cihazın hafızasına dosyayı atın. Sonra twrp ile girin ve dosyayı yükleyin. Twrp'de dosyanız sd veya ext kard yazar onun içinde olabilir. Twrp içinde yukarıda bulunan up yazısına tıklayıp dikkatlice bakınız.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

abdulhadi

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2017
46
18
8
28
Ustalar Root tan sonra snapchat uygulaması çalışmıyor BİLGİSİ OLAN VARSA YArdm Edebilirmii????

Magisk uygualamsı işe Yaramdı Başka bilgisi OLann????