Yardım Casper VIA A1 OTA İnternet Bağlantısı Hatası

Yazdır

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Allah kahretsin böyle telefonu yazılımı yükledim siteden, Otadan 7.0 güncellemesi yapıcam download error diyor.

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
Allah kahretsin böyle telefonu yazılımı yükledim siteden, Otadan 7.0 güncellemesi yapıcam download error diyor.
Aylardır ota dan günclleme hatası almaktan bıktım hala 6.0 kullanıyorum. Şimdi buradan indirip ota yı çalıştıracam direk 7.0 bulamadım.
Dosyayı indirdim ama
''Casper VIA E1-M1-V3-V4-V5-V8-V8C-V9 Yazılım Yükleme''
bu kılavuza göremi yapacağım via a1 di benim telefonum.

Son düzenleme:

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Aylardır ota dan günclleme hatası almaktan bıktım hala 6.0 kullanıyorum. Şimdi buradan indirip ota yı çalıştıracam direk 7.0 bulamadım.
Dosyayı indirdim ama
''Casper VIA E1-M1-V3-V4-V5-V8-V8C-V9 Yazılım Yükleme''
bu kılavuza göremi yapacağım via a1 di benim telefonum.
Aynen içindeki kılavuz herşeyi açıklıyor ama yedekleme yapmayı unutma.

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Birde Casper ile iletişime geçip ota işini sorucam yarın çok can sıkmaya başladı artık Casper.

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
Birde Casper ile iletişime geçip ota işini sorucam yarın çok can sıkmaya başladı artık Casper.
Daha önceden iletişime geçtim ama servise yönlendirdiler şimdi android 7.0 indirdin ana dizine attım ota ya girdiğimde hala 6.0 iyileştirme yazılımı gösteriyor onuda indirmiyor

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Şimdi konuştum burdan ilk versiyon yazılımını attım bana dediği eğer sürümünüz eski kaldıysa telefon otadan güncelleme yapmaz dedi.Bu sebeple bize yollamanız gerekmekte dedi.Sen hangi tarihili yazılımı kurdun acaba ?

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
Şimdi konuştum burdan ilk versiyon yazılımını attım bana dediği eğer sürümünüz eski kaldıysa telefon otadan güncelleme yapmaz dedi.Bu sebeple bize yollamanız gerekmekte dedi.Sen hangi tarihili yazılımı kurdun acaba ?
Ben daha yazılım yüklemedim açıkçası nerden nasıl yükleyeceğimi bilemiyorum buradan dün indirdiğim dosyalarıda açıkçası yükleyemedim kılavuz u beceremedimbu şekilde kullanacaz artık mecbur ne yapalım servise göndersem telefonsuz kalacam birde üstüne para verecem

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
Sürümünüz eski kaldıysa ne alaka onu anlamadım ne kadar saçma birşey ya iyice deli oldum şu olaya bu hatayı alıyorum ben

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190128-154429.png
    Screenshot_20190128-154429.png
    133.7 KB · Görüntüleme: 11
  • Beğen
Tepkiler: TuranReis

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
08.05.2017 yazılımını yükleyin diğer yazılımları destekleyemiyor casper ben bunu kurdum şuan 7.0 yükleniyor
Casper la ağır söz ile görüşmemden sonra bana 18:00 dan sonra ota ile güncelleme geleciğini söylediler beklemedeyim siz 7 yi yükledikten sonra geçmeye değer der iseniz bana yardımcı olma şansınız varmı yükleme konusunda uzaktan bağlantı falan

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Casper la ağır söz ile görüşmemden sonra bana 18:00 dan sonra ota ile güncelleme geleciğini söylediler beklemedeyim siz 7 yi yükledikten sonra geçmeye değer der iseniz bana yardımcı olma şansınız varmı yükleme konusunda uzaktan bağlantı falan
7.0 kurdum kullanıyorum şuan.Sitede tek çalışan rom 08.05.2017 tarihli romdur.

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
PDF'e göre yap ve dosyaların içindeki driverı yükle
flash tool brom error hatası almışmıydınız acaba sürekli bunu alıyorum
Hata işinide çözdüm son yazılımı indirerek download dedim başlamadı bekliyorum onu
Yükleme işlemi tamamlandı ama ne yazıkki ota ya girdiğimde hala hata alıyorum başka birşey var bu telefonda kıracam artık.

Son düzenleme:

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
Ayarlar menüsünde çift hat ayarı geldi benim telefonumda eskiden böyle bir seçenek yoktu ve hala otadan aynı hatayı almaktayım benim gibi sıkıntı yaşayıp çözen olursa yardım beklerim şimdilik bu kadar uğraş yeter yoksa yeni telefon almak zorunda kalacam

leflef

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2019
10
1
3
38
Telefonun emai numarasında gitti en iyisi yarın servisin yolunu tutmak olacak