Çözüldü General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'da Kalan Tabletleri Kurtarma

Meta başlık: General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'da Kalan Tabletleri Kurtarma

Meta açıklama: General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'da Kalan Tabletleri Kurtarma

Yazdır

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'dan Kurtarma

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Herkese merhaba değerli Mobil Kulüp kulanıcıları, bu konumuzda General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'da kalan cihazları nasıl kurtarırız onu anlatacağım

1. Adb-Fastboot Sürücüleri indirip kuruyoruz

(Adb-Fastboot Sürücüleri)

2. Twrp Recovery Dosyasını İndiriyoruz

(Twrp Recovery)

Başlayalım

Öncelikle ADB-FASTBOOT Sürücüleri'ni Kuruyoruz. Cihazınızda kapalı şekilde USB kablosunu takıyoruz.

Cihazımızı bağladıktan sonra

Bilgisayarda C://ADB(ADB-FASTBOOT Sürücüleri'nin kurulu olduğu klasör dizinine girip Shift tuşuna basılı tutarak farenin sağ tıkına basıyoruz. "Komut penceresini burda aç"a tıklıyoruz.

Çıkan CMD ekranına su kodu yazıyoruz

Kod:
fastboot oem unlock willow_2013

Artık cihazınızda logonun altında açık kilit şekli olacak. Tekrar devam edelim. İndirdiğiniz TWRP dosyasını yeniden adlandırıp adını recovery.img yapıyoruz ve ADB-FASTBOOT sürücüleri'nin kurulu olduğu klasöre'e atıyoruz. CMD ekranına şu kodları yazıyoruz.

Kod:
fastboot flash recovery recovery.img

İşlem bitince artık TWRP'miz olmuş olacak. Ses Arttırma+Güç tuşlarına basılı tutuyoruz TWRP açılacak.

Ardından hazırlamış olduğum şu romu; indirip tablete atıyoruz ve wipeleri yapıp yüklüyoruz. İşlem tamam.

Konuyu Beğenip Teşekkür Etmeyi Unutmayınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

mst1288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 May 2020
3
1
3
25
İNDİRDİM BİR ŞEKİLDE KİLİDİ DE AÇTIM AMA
fastboot flash recovery recovery.img
BU KODU YAZINCA ERROR VERİYOR

• Beğen
Tepkiler: 9mm

mst1288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 May 2020
3
1
3
25
CANNOT LOAD DİYOR

Moderatör tarafında düzenlendi:

lüleburgaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2020
1
0
1
24
Brick olmada çığır açtığımı düşünürken dört saat sonunda burayı buldum. Kurtardım tableti, çok teşekkürler.

dalgındal

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
1
0
1
38
merhabalar.
emeklerinize teşekkürler.
ben de fastboot mode dan bu sayfadakileri uygulayarak kurtardım.

RivialıGeralt

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2020
1
0
1
25
O kodu yazdıktan sonra error veriyor çalışmıyor nedendir acaba ? Birde normalde TWRP yüklü olmasına rağmen tablet açılmadığı için romu nereye atmam gerekiyor.

ar47gumner

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Nis 2020
1
0
1
33
Yardım edin lütfen.
Tableti yanlışlıkla brick soft yaptım Twrp'den. Sonra dediklerinizi yapınca (Twrp'den çıkmak için stock recovery yüklüyorum.) fastboot kilidi açılıyor fakat recovery yüklenmiyor.
Unknown error diyor.

Son düzenleme:

oztrkyilmz

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 May 2020
4
0
1
24
Merhabalar. Az önce Fatih projesi kapsamında EBA'nın kendi yayınladığı kısıtlamasız romu yükledim. ancak reboot ettikten sonra General Mobile yazısı bira döndü ve sonra siyah ekranda kaldı. Yardımcı olabilecek var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar. Az önce Fatih projesi kapsamında EBA'nın kendi yayınladığı kısıtlamasız romu yükledim. ancak reboot ettikten sonra General Mobile yazısı bira döndü ve sonra siyah ekranda kaldı. Yardımcı olabilecek var mı?

Recovery bölümünden Wipe işlemlerini yapıp cihazınızı tekrar açmayı deneyebilir misiniz?