Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Türkçe Stock Rom

Yazdır

adaje

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2017
1
0
1
45
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Alternatif link

Bu Android 6.0.1 rom'u, içinde Türkçe dil vardır. Denenmiştir, ayrıca bu cihaz Qualcom bir cihazdır. O Yüzden desen kilidini unutursanız ve cihazda gmail hesabı aktif ise recovery menüye girmiyor. Ayrıca twrp ve diğer işlemler frp olduğu için yapılmıyor. Yukarıda verdiğim yazılımı deneyebilirsiniz ama frp varsa yazılım yükleme yaparkende hata verdi. Bende z3x box olduğu için hata veren bölümü yüklemeyerek cihazı açtım. Ayrıca Smart switch bu cihazı desteklemiyor.

Kırmızı alandaki 3 tane noktaya tıkla sonra hata veren uzantının üstünden tik kaldır yükleme yap. Düzeliyor açılmadan önce recovery moda atar Ordan format ve wipe cache yap açılıyor. Biraz geç açılır acele etmeyin.

Edit=Türkçe dil destekleyen hong kong romudur. Ayrıca çin romunda play market ve diğer google uygulamaları desteklenmiyor. Ama hong Kong romu yüklerken hata veriyor box olmadan odin ile yükleme yaparken. Rom'un içinde 4 adet dosya bulunur, önce sadece ap dosyasını odin programıyla yükleyin. Ardından yeniden başlatın ve kalan 3 dosyayı yükleyin. Ardından recovery ekranında wipe data/factory reset seçeneğine tıklayın ve reboot system now deyin ve açılmasını bekleyin.
arkadaşım k-bu kullandığın odin programı mı ne ? bende smart switch de takıldım ..

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Nedense son zamanlarda, derdini anlatamayan üyelerimizle karşılaşıyorum. Yabancı olan arkadaşlar alınmasın. Sözüm onlara değil. Sözüm, asıl Türk olup ta, yazmayı bilemeyenlere. Lütfen, isteklerinizi, buraya özenerek ve açıklayıcı şekilde yazın ki, bizlerde ana temayı anlayalım ve çözmeye çalışalım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Nedense son zamanlarda, derdini anlatamayan üyelerimizle karşılaşıyorum. Yabancı olan arkadaşlar alınmasın. Sözüm onlara değil. Sözüm, asıl Türk olup ta, yazmayı bilemeyenlere. Lütfen, isteklerinizi, buraya özenerek ve açıklayıcı şekilde yazın ki, bizlerde ana temayı anlayalım ve çözmeye çalışalım.

:alkis:

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

berkekym

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2017
3
1
3
22
Smart Switch bağlayın yazıyor mavi ekranda yardımcı olabilecek var mı lütfen

berkekym

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2017
3
1
3
22
Hong kong sürümünü yüklerken mehmet kardeşimizle aynı hatayı veriyor çin sürümündeyse direkt hata veriyor

berkekym

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2017
3
1
3
22
Dün de baştan söylediklerinizi yaptım fakat birşey yanlış yapmışım demekki tekrardan üzerinden geçtim ve hong kong sürümünü yükleyebildim çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

süleymannnn

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Kas 2017
12
4
3
27
is enabled not allow download non-aboot binary
hatasını veriyor odin ile romlarken cihaz samsung c7 (çin romu yüklü) lütfen acil yardım edin şuan cihazım o halde kaldı dediğiniz romuda indirmişim yinede şu hatayı veriyor ( is enabled not allow download non-aboot binary )

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
hatasını veriyor odin ile romlarken cihaz samsung c7 (çin romu yüklü) lütfen acil yardım edin şuan cihazım o halde kaldı dediğiniz romuda indirmişim yinede şu hatayı veriyor ( is enabled not allow download non-aboot binary )
Sen ilk önce derdini anlatmayı öğren sonra yardım iste ve her konuya yazıp durma böyle giderse siteden uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

• Beğen

süleymannnn

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Kas 2017
12
4
3
27
Sakin ol kardeşim derin bir nefes al ve cihazınızdaki sorunu detaylı bir şekilde yazın buraya ve bizden de yardımcı olmamızı istediğin noktayı belirtin yardımcı olalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abicim benm cihazım samsung c7 ve çin romu yüklü hong kongu yüklerken odin ile telefonumun ekranında kırmızı yazıyla şu hatayı veriyor
ve cihazda oem kilidi diye birşey yok usb hata ayıklamasıda açık yinede o hatayı veriyor lütfen yardım edin.

• Beğen

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
abicim benm cihazım samsung c7 ve çin romu yüklü hong kongu yüklerken odin ile telefonumun ekranında kırmızı yazıyla şu hatayı veriyor
ve cihazda oem kilidi diye birşey yok usb hata ayıklamasıda açık yinede o hatayı veriyor lütfen yardım edin.
Sizde box var mı miracle box ya da z3x box?

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
attım denedimm yine olmadı o dediğiniz programlardanda hiçbiride yok bende
Yazılım eksik inmiş olabilme ihtimalini ortadan kaldırmak için yazılımı tekrardan indirip yukleme yapmayı dener misiniz ya da yazılımı yüklerken sadece ap kısmını yukleyin ve auto reboot tikini kaldırıp dener misiniz?

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi