Samsung Galaxy J7 SM-J701F Core FRP Sorunu

selçuk1010

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2017
18
13
3
38
Samsung Galaxy j7 Core Frp sorununu aşamadım yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
box xz3 kullanıyorum j710f den reset frp diyorum done diyo açmıyo adb ayarlarını açtım combinasyon yükledim olmadı
Combinasyon yükle sonra açılsın cihaz. Sonra hiç dokunmadan birşeye cihazı kapat sonra samfirm Programı ile cihaza uygun yazılım indir. İnen yazılımın bl seç ap seç cp seç csc bunu home csc seçip yükleme yapın. Frp felan olmayacak. Açıldığı zaman, ama siz uygun yazılım için bana cihazın recovery ekranına girip resim atın. Tam uyumlu yazılımı bulalım.

selçuk1010

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2017
18
13
3
38
Combinasyon yükle sonra açılsın cihaz. Sonra hiç dokunmadan birşeye cihazı kapat sonra samfirm Programı ile cihaza uygun yazılım indir. İnen yazılımın bl seç ap seç cp seç csc bunu home csc seçip yükleme yapın. Frp felan olmayacak. Açıldığı zaman, ama siz uygun yazılım için bana cihazın recovery ekranına girip resim atın. Tam uyumlu yazılımı bulalım.
ustam tşk ederim cözdüm allah razı olsun cok başarılı bi
ustam cok tşk ederim başarılı bir forum herkeze tavsiye edecem

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar