Vodafone Smart Tab Prime 6 VF-1497 Rom İsteği

Yazdır

mert1677

Üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2018
39
8
8
42
Vodafone Tab prime 6 (VF-1497) cihazı için stock ya da ota roma bulma imkanımız var mıdır?Rom paylaşacak ,tavsiye ve öneride bulunabilecek arkadaşlar şimdiden teşekkür ederi.Kolay gelsin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yanılmıyorsam bu cihaz Alcatel OneTouch Pop 10 P360X.
O kadar araştırdım ama işe yarar doğru düzgün bir şeyler bulamadım.
Aşağıda bir video var, lakin videoda kullanılan programın giriş bilgilerini kaldırmışlar.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

mert1677

Üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2018
39
8
8
42
Bahsettiğiniz program için iki tane şifre var ama çalışıp çalışmadığını deneme imkanım olmadı çünkü cihaz yanımda değil ve program da cihazı algılamadan açılmıyor.
Kullanıcı Adı:SU_IN.Panasonic
Şifre:KoD8naL2

Kullanıcı Adı:teleserv
şifre:cGEek735
Cihaz tekrar elime geçerse deneyebilirim.Ya da elinde bu cihazdan olan arkadaşlar varsa deneyip bizimle tecrübelerini paylaşabilirler.Kolaylıklar diliyorum...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bahsettiğiniz program için iki tane şifre var ama çalışıp çalışmadığını deneme imkanım olmadı çünkü cihaz yanımda değil ve program da cihazı algılamadan açılmıyor.
Kullanıcı Adı:SU_IN.Panasonic
Şifre:KoD8naL2

Kullanıcı Adı:teleserv
şifre:cGEek735
Cihaz tekrar elime geçerse deneyebilirim.Ya da elinde bu cihazdan olan arkadaşlar varsa deneyip bizimle tecrübelerini paylaşabilirler.Kolaylıklar diliyorum...

:tsk:

mert1677

Üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2018
39
8
8
42
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum.Cihaz elimden çıktığı için tecrübe etme imkanım olmadı.Nasipse bir dahaki sefere inşeallah.

Evrim1035

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2021
2
1
3
22
Teşekkür ederim ben de bir bilgi bulabilirsem paylaşacağım...
Merhabalar, bu tablettensökülüp zip haline getirilmemiş bir romu 4pda.ru da çok uzun araştırmalar sonucu buldum ( Allah denk getirdi vallaha) ve assayyed ile paketleyip megaya yükledim artık romsuz bir tablet değil, yayabildiğiniz kadar yayarsanız çok mutlu olurum :D Bencil olmazsak sevinirim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: veyselbaba2147