Çözüldü Fly Quantum IQ4513 Yazılımı Lazım

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
ama hakkaten tuz döküp yalatmadığınız kaldı adam muhtacım diyor yok şöyle yok böyle liseli ergen muhabbeti dönderiyorsunuz.
insan insana her zaman lazım unutmayın bir küçük dua 50 konudan değerlidir.
kimse kimsenin emeğini gasp etmiyor bilgi paylaşıldıkça güzeldir.
bir allah razı olsun demek için iki sayfayıda okudum ama gördümki egolar hala aç.
admin onurun varsa bu mesajı silme sakın okuyun belki birşeyler anlarsınız.
ben bu telefonu kırarım ama allah size muhtaç etmesin.
Küfürlü konuşulmadığı sürece her türlü şikayet ve öneriye açığız.

Konuyu açan benim ve yukarıda da anlattım. Ben bu konuyu oluşturmak için saatlerimi harcadım. Bir emek sarf ettim bunun karşılığı olarak sizden para pul istemiyoruz.

Ama böyle konuların bu forumda açılması için bu forumunda ayakta kalması lazım. Ayakta kalmak için de, bizim bu forumun hosting ve domain ücretlerini senelik düzenli ödememiz gerekiyor. Yanlış anlama ama adamlarda dua geçerli değil. Para istiyorlar. O yüzden bir eleştiri yaparken önünü arkasını düşünün öyle eleştiri yapın.

Biz bilgiyi gene paylaşıyoruz ama bu foruma katkı sağlayan değerli üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Foruma konu açan katkı sağlayan özel üyeler konunun içeriğini görebiliyor. Sizde görebilirsiniz bunun içinde 50 konu açarak hem foruma katlı saglamış olursunuz hemde forumda böyle güzel konuların açılması devam eder. Umarım anlatabilmişimdir.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Küfürlü konuşulmadığı sürece her türlü şikayet ve öneriye açığız.

Konuyu açan benim ve yukarıda da anlattım. Ben bu konuyu oluşturmak için saatlerimi harcadım. Bir emek sarf ettim bunun karşılığı olarak sizden para pul istemiyoruz.

Ama böyle konuların bu forumda açılması için bu forumunda ayakta kalması lazım. Ayakta kalmak için de, bizim bu forumun hosting ve domain ücretlerini senelik düzenli ödememiz gerekiyor. Yanlış anlama ama adamlarda dua geçerli değil. Para istiyorlar. O yüzden bir eleştiri yaparken önünü arkasını düşünün öyle eleştiri yapın.

Biz bilgiyi gene paylaşıyoruz ama bu foruma katkı sağlayan değerli üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Foruma konu açan katkı sağlayan özel üyeler konunun içeriğini görebiliyor. Sizde görebilirsiniz bunun içinde 50 konu açarak hem foruma katlı saglamış olursunuz hemde forumda böyle güzel konuların açılması devam eder. Umarım anlatabilmişimdir.

Birşey ürürdü de kervan yürürdü ya, onun gibi bir şey. Boş ver kafaya takmayalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

cembiri

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Kas 2017
5
0
1
54
Donanımhaberde her türlü dosyası var. Neden olayı bu kadar büyüttünüz.

cembiri

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Kas 2017
5
0
1
54
Ayrıca teknik servis yazılım yükleme işlemini ücretsiz yapıp gönderiyor.

cembiri

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Kas 2017
5
0
1
54
Ben
Konu içeriği güncellenmiştir. Eğer dosyaları istiyorsanız konu başında belirtilen şartları yerine getirdiğiniz zaman dosyaları size özel mesaj yoluyla atacağım.
Ben yazılım falan istemiyorum. Yazılım isteyen arkadaşla karıştırdınız sanırım. Adamı resmen yalvarttınız. Vicdanen rahatsız olduğum için yazıyorum. Yoksa dosyaları atsanız ne atmasanız ne. Yok vip üye olacağım da falan filan bunlar boş işler. Bugün internet ortamında tüm bilgi ulaşılabilir durumda. Sizin bunu kendinize gelir kaynağı yapmaya çalışmanız veya site etkinliğini artırmaya çalışmanız etik değil. Yapmaya çalıştığınız şey kendiliğinden olur. Ama bu tarz devam ederseniz antipati yaratırsınız.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Ben

Ben yazılım falan istemiyorum. Yazılım isteyen arkadaşla karıştırdınız sanırım. Adamı resmen yalvarttınız. Vicdanen rahatsız olduğum için yazıyorum. Yoksa dosyaları atsanız ne atmasanız ne. Yok vip üye olacağım da falan filan bunlar boş işler. Bugün internet ortamında tüm bilgi ulaşılabilir durumda. Sizin bunu kendinize gelir kaynağı yapmaya çalışmanız veya site etkinliğini artırmaya çalışmanız etik değil. Yapmaya çalıştığınız şey kendiliğinden olur. Ama bu tarz devam ederseniz antipati yaratırsınız.

Çok komiksin, madem herşey var net ortamında neden gelip benim konuma dosyaları istiyorlar? Bende vicdanen rahatsız oluyorum konuyu emek karşılığı vermeden paylaştığım zaman. Ayrıca buradan kimse kendine gelir sağlamış değil. Ben 5 kuruş para almıyorum bu siteden. Etik kelimesinin anlamını bilerek mi kullandın acaba? Burada ahlaksızlık mı yapıldı? Ahlaki olmayan ne var? En güzeli fazla konuşup kendinizi iyice küçük düşürmeden sessizce kalın.

Yoksa haksız olduğunuz saçmaladığınız her kelimenizden belli oluyor. Bu site ayakta kalsın diye paralar ödeniyor bu paralarda affedersin ama tarlada bitmiyor. Reklam gelirleri olması lazım. Konu paylaşım üye sayısı herşey etkili oluyor.

Bu siteye karşılıksız 5 kuruş para kazanmayıp hatta zamanlarını ayırıp belki zarar eden insanlar tarafından ayakta kalmaya çalışıyor. Sizin bu işlerden anlamadığınız ve saçma saçma yorum yapmanız da burdan ileri geliyor. Çok biliyorsanız bir site açın hosting alın domain alın ve yönetin.

Daha bir çok şey var öyle kolay işler değil bunlar. Biz kimseden para pul istemiyoruz. Sadece sitemiz ayakta kalsın paylaşımlarımız devam etsin diye sizinde siteye katkınız olsun diye paylaşım yapın gerekli dosyaları verelim diyoruz. İnşallah yazdıklarımı anlamışsınızdır. Umudum yok ama belki aklı başında okuyan kişiler anlar.

cembiri

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Kas 2017
5
0
1
54
Reklam geliri için ne yapmanız lazım. Başkalarının yazılımını bu şekilde kullanmak mı etik olan. O satmaya çalıştığınız yazılım sizemi ait. Yarın hakkınızda bir telif davası açıldığında hosting, domain alıp almadığınıza bakmazlar. Ben sizi kötülemek için yazmıyorum. Siteye daha çok inzan gelmesini istiyorsanız asıl siz kendinizi küçük düşürmeyi bırakın. Yukarıdaki cümleniz "Git oradan al o zaman buraya niye geldin." Afedersiniz ama bu üslupla devam edin o zaman. Yukarıdan bakan küçümseyici çok bilmiş tavırlar. Yaptığınız alt tarafı başkalarının yaptıklarını paylaşmak. Bir de emek karşılığı olmadan olursa rahatsız olurmuşsunuz. Asıl bu yazılımları üretenler sizden o kadar rahatsız ki. Onların emeği üzerinden kendinize pay çıkarıyorsunuz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Gerizekalı gerizekalı laflar edenleri sevmem. Telif demişsin. Sana şöyle izah edeyim. Forumlarda paylaşılan herşey genel lisansa sahiptir. Telif sanat eserlerinde olur. Bilginin telifi olmaz. Yani forumlara düşmüşse telif yoktur. O zaman, youtube daki bu tarz bütün videoların yasaklanması lazım. Boş boş konuşmuş edebiyat yapmaya çalışmışsın. Sana iki sayfa cevap yazardım ama forumun Mematisi durumuna düşmemek için lafı fazla uzatmayacağım. Güle güle. Rızkını başka yerde bulursun inşallah.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Bir de şunu unutmadan ekleyim. Biz burada dosya satmıyoruz. Üyelerin katılımını arttırmak için gayret sarfediyoruz. Sizde başkalarının yazılımını kullanmaya çalıştığınız için sizde o kişilere telif ödeyecekmisiniz. ? :sessizlik: Çoluk çocukla uğraşır olduk son zamanlarda.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bırak abi bunlar cahil insanlar ne konuştuğunu bilmeyenler. Adam telif hakkı demiş ey allahım. Çoğu firma bizzat kendisi kendi sitesinden destek bölümünde cihazların yazılımını paylaşıyor. Hatta yazılım paylaşmayan markalardan müşteri bile artık cihaz almıyor. Boş konuşan parazit işte.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Reklam geliri için ne yapmanız lazım. Başkalarının yazılımını bu şekilde kullanmak mı etik olan. O satmaya çalıştığınız yazılım sizemi ait. Yarın hakkınızda bir telif davası açıldığında hosting, domain alıp almadığınıza bakmazlar. Ben sizi kötülemek için yazmıyorum. Siteye daha çok inzan gelmesini istiyorsanız asıl siz kendinizi küçük düşürmeyi bırakın. Yukarıdaki cümleniz "Git oradan al o zaman buraya niye geldin." Afedersiniz ama bu üslupla devam edin o zaman. Yukarıdan bakan küçümseyici çok bilmiş tavırlar. Yaptığınız alt tarafı başkalarının yaptıklarını paylaşmak. Bir de emek karşılığı olmadan olursa rahatsız olurmuşsunuz. Asıl bu yazılımları üretenler sizden o kadar rahatsız ki. Onların emeği üzerinden kendinize pay çıkarıyorsunuz.

Forumda bizim, yazılımda, ister satarız, ister atarız kime ne?
Biz forumumuza daha çok insan gelsin istemiyoruz.
Hele hele kene gibi kan emicilerin gelmesini hiç istemiyoruz.

Telif hakkı mı?
:zuhaha:

Değerli yöneticiler, bu gibi tipleri lütfen fazla konuşturmayınız.
Atınız gitsinler efendim.