Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Yazdır

nedensiz1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2020
9
4
3
43
progsmin attığı dosyların içinde göremedim hocam twrpden ben yedek alırken çekeceksem tmm ordan alırım ama mi10t pro dosyasının içindeki verilen qcnleride ismini düzeltip jjaqcnbuilder ile açmaya çalışıyorum qcn dosyası bulunamadı diyor

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
progsmin attığı dosyların içinde göremedim hocam twrpden ben yedek alırken çekeceksem tmm ordan alırım ama mi10t pro dosyasının içindeki verilen qcnleride ismini düzeltip jjaqcnbuilder ile açmaya çalışıyorum qcn dosyası bulunamadı diyor
bi teamviewer verir misiniz ustam bakayım ?

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
anladım hocam bakmamıştım dosya içeriğine bende farklı dosyalar var onları kullanıyorum zaten

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-01-05 at 15.57.38.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-05 at 15.57.38.jpeg
    52.8 KB · Görüntüleme: 49

zetec

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2019
24
12
3
28
Sistem tarihini geri çekmen gerekiyormuş 2019 a falan

nedensiz1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2020
9
4
3
43
qcn dosylarını açtım tmm sıkıntı yok ama hala modem dosylarını bulamıyorum sanırım progsm arkadaş modem dosylarını paylaşmamış sizin verme ihtimaliniz varmı yada nerden nasıl alacağımızı söylermisiniz?

Akın43

Yeni üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2021
9
6
3
39

nedensiz1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2020
9
4
3
43
Farklı hocam yemez team id şifre atın gerekli dosyaları temin edeyim

team bende yok hocam kurulu değil şimdilik telefonun daha unlock süresi dolmadı dosya tamamlamaya çalışıyorum. Siz büyük ihtimalle ücret karşılığında yapacaksınızdır. emeğinizin karşılığını istiyorsunuzdur yada ücretini verip almışsınızdır para kazanmaya çalışıyorsunuzdur hakkınızdır ama ben şu an için para ödeyerek bu işlemi yapmak istemiyorum. daha telin hatlarının kapanması 6-8 ay gibi bir süre var daha olmazsa beklerim duruma göre bakarım bu işlemleri birde uzaktan bağlantı ile yapmak istemiyorum mağdur olan bir sürü insan var. teşekkür ederim

zetec

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2019
24
12
3
28
Factory nv non hlos falan gerek yok 2 gündür sorunyok parmak izi falana çalışıyor para almak için korkutuyorlar kanmayın
twrp yükle
magisk yükle
efs backup al
full backup al
ana dizindeki twrp dosyasını bilgisayara kopyala
aç telefonu diag aç qcn ve xqcn yedeği al
jjayla qcnyi editle
twrpye geç
konunun başındaki kodlarla sil
aç telefonu diag aç editlediğin qcnyi yükle
tamamdır
poco x3 le falan aynı
üstüne flash all seçli şekilde rom at(endo öneririm) güncellemeleride otadan alır