Çözüldü Xiaomi Mi10, Mi10 Pro, Mi 10T ve Mi 10T Pro IMEI Repair İşlemi - Başarılı

Yazdır

huzurlum

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ağu 2017
20
3
3
42
Merhaba Cİhaz Mi10t Pro TWRP yüklü Root yüklü efs temizlendi ancak plaka yazılmıyor. Cihaz diag açıyor qcn gösteriyorum diag gösteriyorum ama cihaz okuma hatası yada bağlantı kesildi hatası veriyor. yardımcı olacak varmıdır?

• Beğen
Tepkiler: kurban50

ByDark

Aktif üye
Yasaklı üye
11 Kas 2020
130
38
28
27
Merhaba Cİhaz Mi10t Pro TWRP yüklü Root yüklü efs temizlendi ancak plaka yazılmıyor. Cihaz diag açıyor qcn gösteriyorum diag gösteriyorum ama cihaz okuma hatası yada bağlantı kesildi hatası veriyor. yardımcı olacak varmıdır?
team verin bağlanayım hocam yardımcı olurum

benda_teme

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
13
0
1
36
selamün aleyküm arkadaşlar bende mi note 10 var bl kilidini acınca imei uctu şuan tlf eu rom yükledim ama imei olmadıgı icin şebeke felan vs bişey yok imei numaralarıda yok anlicagın bu konu hakında bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
selamün aleyküm arkadaşlar bende mi note 10 var bl kilidini acınca imei uctu şuan tlf eu rom yükledim ama imei olmadıgı icin şebeke felan vs bişey yok imei numaralarıda yok anlicagın bu konu hakında bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem
team wiwer alabılırmıyım

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
bl acılmasıyla imeil arızaya dusmez ustacım